Facebook App ID is missing!

Samsung’dan Türkiye’ye Özel Buzdolabı Serisi

Samsung Electronics, hem uzun ömürlü olmasıyla hem de enerji tasarrufuyla tüketici dostu, Türkiye için özel üretilmiş 10 yıl kompresör garantili Samsung Buzdolapları 1299 TL’den başlayan fiyatlarla mağazalardaki yerini aldığını açıkladı. Araştırmalar sonucunda Türkiye’deki tüketicilerin alışkanlık ve ihtiyaçları belirlenerek son teknoloji ile tasarlanan ve sadece Türkiye pazarında satışa sunulan buzdolapları tüketicilerin en çok tercih ettikleri ürünlerin başında geliyor.

Türkiye için özel üretilmiş 10 yıl kompresör garantili Samsung Buzdolapları, üstün performans ve enerji tasarrufu sunan yapısıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geliştirilmiş özellikleriyle Samsung’un en fazla tercih edilen buzdolapları, 450-550 litre kapasite, 70-79 santimetrelik genişlik, 178-185 santimetrelik boy seçenekleriyle Türkiye’deki mutfak yapısına ve tüketicilerin kullanım alışkanlıklarına en uygun ürün olarak öne çıkıyor.

Samsung Electronics Türkiye Beyaz Eşya Ürün Grubu Pazarlama Müdürü Burçin Arabul, “Tüketicilere her zaman en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmak istiyoruz. Samsung’un beyaz eşya alanında dünya çapında gösterdiği başarıya paralel olarak Türkiye’deki tüketicilerden de oldukça olumlu dönüşler alıyoruz. Her zaman yerel öncelikleri göz önüne alarak geliştirdiğimiz modellerimizin başında gelen Samsung buzdolabı serisini de tüketici ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuyoruz” dedi.

Site Footer

%d bloggers like this: