Facebook App ID is missing!

Samsung Wireless Audio 360 Türkiye’de

Samsung Electronics, şık tasarımıyla öne çıkan inovatif ın Türkiye’de piyasaya sunulduğunu duyurdu. En son teknolojiye sahip ev ses sistemi, Samsung’un patentli ring radiator (dairesel yayılım) teknolojisini kullanıyor. Sesin odanın içinde her yöne eşit bir şekilde dağıtılması sayesinde, zengin ve kapsayıcı bir ses deneyimi sunuluyor.

Wireless Audio 360, her yöne doğru ses çıkışıyla, hoparlörün bulunduğu yerden bağımsız olarak kullanıcıların odanın her noktasında üstün kalitede ses deneyiminin keyfini çıkarmalarını sağlıyor. Türkiye’de iki ayrı tip Wireless Audio 360 ürünü tüketicilerin beğenisine sunulacak. Oval formdaki Wireless Audio 360 sisteminin R7 ve portatif R6 olmak üzere iki farklı modeli mevcut. Her yöne doğru (omni-directional) optimize edilmiş bir form faktörüne sahip olacak şekilde tasarlanan oval R7; tüm yönlerde dengeli ses üretiyor. Kompakt ve hafif tasarıma sahip R6 ise elektrik bağlantısı olmaksızın, kullanıcılara 6 saate kadar aralıksız müzik dinleme olanağı sağlıyor.

Wireless Audio 360, Samsung’un ses teknolojisi alanındaki dünya standartlarında yenilikçilik anlayışı kapsamında 2014 yılında Kaliforniya, ABD’de kurulan Samsung Ses Laboratuvarında geliştirilen ilk ürün olma özelliği taşıyor. Samsung’un patentli ring radiator (dairesel yayılım) ve ses-ayar teknolojileri, eşit ses dağılımı ve azaltılmış distorsiyon sayesinde, kullanıcının müzik dinleme deneyimini zenginleştirme çalışmalarının bir parçası olarak geliştirildi. Ayrıca Wireless Audio 360 hoparlör sistemi hoparlör ünitesini gizleyip ürünün modern tarzda döşenmiş her eve kolay uyum sağlayabilmesini mümkün kılan fütüristik bir “Nesne Tasarımına” da sahip.

Wireless Audio 360, müzik dinleme deneyiminizi kumanda etmeye yönelik basit ve kullanımı kolay bir yöntem sunmak üzere Wi-Fi aracılığıyla mobil cihazlarla kablosuz bağlantı özelliğine sahip. Ayrıca, yine kullanımı kolay Samsung Multiroom Uygulaması aracılığıyla da kumanda edilebiliyor. Multiroom Uygulaması aynı kablosuz ağa bağlı TV veya Soundbar gibi başka cihazları da kapsayabilen çok odalı bir ses sistemine kumanda edebiliyor.

Wireless Audio 360’ın R7 modelinin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1.199 TL, portatif R6’nın tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 999 TL.

Site Footer