Facebook App ID is missing!

Samsonite AMERICAN TOURISTER Star Wars Koleksiyonunu Sunar

Seyahat tutkunları için 80 yıldır kaliteli, şık ve dayanıklı ürünler yaratan American Tourister, genç ve enerji dolu seyahat severler için çıkardığı yeni Star Wars koleksiyonunda, Star Wars hayranı yetişkinleri de unutmuyor ve onlara yönelik Kylo Ren valizi kullanıcılarıyla buluşturuyor. Büyük bir merakla beklenen Star Wars filminin 18 Aralık’ta hayranları ile buluşmasıyla birlikte, American Tourister her yaştan Star Wars tutkununun ilgisini çekecek Star Wars Koleksiyonunu satışa sunuyor.

Koleksiyonun çocuklar için olan serisi Jedi Şövalyeleri’nin ardından, yetişkinlere yönelik tasarlanan Kylo Ren valizler de mağazalarda yerini aldı.

Kylo Ren adıyla piyasaya sunulan valiz, metalik gri rengi, özgün tasarımı ve kalitesiyle, yetişkin kullanıcıların yaşları ve tarzlarına uyum sağlarken, içlerindeki Star Wars hayranı çocuğu yaşatmalarına olanak veriyor. Dış yüzeyi sevilen Star Wars karakteri Kylo Ren’in maskesi şeklinde olan valizin tasarımı detayların gücünü vurgularken tasarımda kullanılan kırmızı renkli çekme kolu, Kylo Ren’in kırmızı ışın kılıcını sembolize ediyor. Kylo Ren valiz serisi iç tasarımında ise siyah yıldızlı gökyüzünü yansıtarak kullanıcısına Star Wars deneyimini sonuna kadar yaşatmayı hedefliyor. Şık ve özgün tasarımının yanı sıra dayanıklı polikarbon malzemeden üretilmiş olup, 360 derece dönen tekerlekleri ve entegre TSA kilit sistemi ile fonksiyonellik konusunda da göz dolduruyor.

~dont display~

Site Footer