Facebook App ID is missing!

Saçınıza Beş Farklı Tarzda Şekil Veren Tek Ürün

Sağlıklı ve stil sahibi saçlar için hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Philips, ProCare Airstyler’ın hava üflemeli teknolojisi sayesinde saçlarınıza bakım yaparken dilediğiniz uygulamayla saçlarınızı hareketlendirmenize olanak tanıyor. Beş farklı aparatı ile saçınızı kuruturken şekillendirebildiğiniz Philips ProCare Airstyler, iyon ve EHD teknolojisi, ThermoProtect ısısı ve seramik fırça kaplamalarıylada saçınıza maksimum bakımı yapıyor.

ProCare Airstyler’ın aparatlarından ‘38 milimetre termo fırça’,hem fönlü düz modeller yaratmanıza olanak tanırken, hem de geniş yapısı ile kısa sürede havalı ve büyük dalgalara sahip olmanızı sağlıyor. Kolay bukleler için tasarlanan ‘boyu ayarlanabilir fırça’ ise şekillendirme sırasında çok yaşanan saç sıkışmalarına son veriyor. Bir düğmeye basarak içeriye doğru çekilebilen fırça kılları ile şekillendiriciyi saçınızdan kolayca çıkarmak; hava üfleme teknolojisiyle ise şık ve kabarık buklelere sahip olmak artık çok kolay.

Hassas bir şekillendirme için benzersiz bir performansa sahip olan ‘daraltıcı kurutma başlığı’, odaklanmış hava akışı ile bir modeli düzeltme veya tamamlama için son dokunuşları yapıyor. Havalı ve gür görünümlü saçlara sahip olmak isteyenler için tasarlanan ‘hacimlendirici aparat’, saç köklerinden başlayarak dolgun saçlara kavuşmayı hayal olmaktan çıkarıyor. ProCare Airstyler’ın hiçbir zaman yanınızdan ayıramayacağınız ‘kurutma başlığı’ ise tabanında yer alan hava akışını sağlayan delikleri ile ısıyı yoğunlaştırarak hızlı ve kolay bir kurutmaya olanak tanıyor.

Mükemmel sonucu elde etmek için gereken hız ve ısıyı kolayca ayarlayabilen ProCare Airstyler, hava üfleme teknolojisinin üç farklı ayarı ile hassas ve özel șekillendirme imkanı sunuyor. İyon bakımıyla saçlarınızı elektriklenmeden kurutaran Philips ProCare Airstyler, statik elektriği ortadan kaldırırken; saçlara bakım yaparak parlak ve pürüzsüz saçlar sunuyor.

Sahip olduğu ThermoProtect ısısı ile optimum kurutma sıcaklığı sunarak saçın așırı ısınmasına karșı ekstra koruma sağlayan , 1000 W saç kurutma makinesi, optimum seviyede hava akıșı ve nazik kurutma gücü ile kadınların her gün mükemmel sonuçlar elde etmesini sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra seramik kaplı fırçalar ve gelișmiș Philips EHD teknolojisi ile ısıyı eșit olarak dağıtacak șekilde tasarlanan aparatlar, ısının yüksek sıcaklıklarda bile eșit olarak dağıtılmasını sağlayarak sıcak noktaların oluşmasını önlüyor. Bu teknoloji așırı ısınmaya karșı maksimum koruma sağlarken sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Philips Airstyler HP8656 – Tavsiye edilen satış fiyatı 274,99 TL.

~dont display~

Site Footer