Facebook App ID is missing!

Robots For Your Photos

Robots for Your Photos adlı uygulama, sosyal ağlarda fotoğraf paylaşmayı seven ya da işinin parçası olarak düzenli bir şekilde fotoğraf paylaşımı yapmak zorunda olanlar için geliştirilmiş bir uygulama. Facebook, Instagram, 500px, Flickr, Twitter ve daha birçok paylaşım sitesindeki hesaplarınıza bağlanabilen ve sizin yapacağınız paylaşımları, sizin yerinize gerçekleştiren Robots for Your Photos’un asıl dikkat çeken yönü ise, paylaşımları tam da olması gereken zamanda yapması. İlginç gelebilir, fakat uygulama özellikle bu noktaya vurgu yapıyor. Yani, “Herkes fotoğraf paylaşabilir; Biz ise herkesin görmesini sağlarız.” tadında bir açıklama yapan firma yetkilileri, bu konuda oldukça iddialı.

Çek Cumhuriyeti menşeli olan Robots for Your Photos‘un adındaki robot kelimesi az da olsa milliyetçilik kokuyor. Günlük hayatta kullanmaya alışık olduğumuz ve birçok insan tarafından Latince ya da İngilizce sanılan “Robot” kelimesi, aslında Çek asıllı bilim adamı Karel Pacek tarafından türetilmiş bir kelime ve uygulamanın adında yer almasının temel nedeni de buymuş.

Henüz testleri bitmemiş olsa da, uygulama bu haliyle bile başarılı sonuçlara imza atıyor. İlerleyen zamanlarda paralı olması muhtemel olan Robots for Your Photos’a hemen üye olur ve testlere katılarak uygulamanın gelişimine katkı sağlarsanız, uzun vadede bu uygulamaya bedavaya sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz.

Site Footer

%d bloggers like this: