Facebook App ID is missing!

Remington ProLUXE Sayesinde Kalıcı Stiller

Remington, günü 24 saat yaşayanlara özel geliştirdiği yeni serisi ProLUXE ile kalıcı saç stillerini sunuyor. Son derece hızlı ve gelişmiş, ısı kaybına uğratmayan OptiHEAT teknolojisi ile kullanıcılarına en iyi bakımı sunan Remington ProLUXE ile hazır olmanın ayrıcalığını sunuyor.

Akıllı OptiHEAT Teknolojisi Remington ProLUXE

Akıllı OptiHEAT teknolojisi ile Remington ProLUXE tüm ısıyı eşit olarak dağıtıyor. Böylelikle plakalar açıldığında dahi cihaz ısı kaybına uğramadan sadece tek geçişte bile istenilen şekli saça uyguluyor. Kabarma önleyici mikro bakım faktörlerine sahip gelişmiş seramik kaplama saça eşit basınç uyguluyor ve zarar vermiyor.

Remington ProLUXE

Remington ProLUXE İle İki Farklı Model

Saç maşalarında iki farklı model sunan seri, grip tech özelliğiyle de saçın kaymasını engelleyerek kullanım kolaylığı sunuyor. Daha hacimli ve daha doğal bukleler için iki farklı modeli bulunan ProLUXE serisi kolay kullanımı ve son derece şık tasarımı ile güzellik rutininizin vazgeçilmezi olacak.

%90 daha fazla iyon teknolojisiyle saçlarınızı elektriklenmeden kurutan ProLUXE saç kurutma makinesi ise bugüne kadar geliştirilen en iyi AC motoru sunuyor.

Remington ProLUXE ailesinin fiyatları;

  • ProLUXE S9100 Saç Düzleştiricisi Satış Fiyatı: 299,90 TL
  • ProLUXE AC9140 Saç Kurutma Makinesi Satış Fiyatı 299,90 TL
  • ProLUXE CI91X1 25-38 mm. Maşa Saç Şekillendirici Satış Fiyatı: 209,90 TL
  • ProLUXE CI9132 32 mm. Maşa Saç Şekillendirici Satış Fiyatı: 219,90 TL

Site Footer

%d bloggers like this: