Facebook App ID is missing!

Profilo’nun A Tasarruf Sınıflı ComfortCool DC İnverter Klimaları Satışa Sunuldu

Profilo, her biri daha fazla konfor, sağlık ve enerji tasarrufu için düşünülüp ileri teknolojilerle geliştirilmiş klimalarıyla serinletiyor. Turbo özelliği sayesinde, ortamdaki havayı 20 dakika gibi kısa bir sürede soğutan Profilo klimalar, yaz sıcaklarını bunalmadan atlatmamızı sağlıyor. Farklı özelliklere sahip Profilo klimalar tüketicilerin farklı kullanım ihtiyaçlarına göre de ayrışıyor.

Profilo’nun yeni enerji yönetmeliğine uygun  A+ ve A++ enerji sınıfı Hero DC Inverter Klimaları yeni açma kapama teknolojisi sayesinde standby konumundayken yüzde 80’e yakın enerji tasarrufu sağlıyor. Yeni satışa sunulan Comfort Cool DC Inverter Hero DC Inverter Klimalar soğutma modu sırasında gaz kaçak tespiti yapıyor, 12 farklı iç ünite fan hızıyla ortamın hava akış konforunu artırıyor.

Profilo’nun iyonizer klimaları, sadece soğutmak ya da ısıtmakla kalmıyor. Doğal ortamların negatif iyon yüklü canlandırıcı havasını da evlere taşıyor.

Evlerde solunan havayı sigara dumanından arındırarak bakteri, mantar ve mikropların aktif hale geçmesini önleyen BioModel Split Klimalar yüksek sterilizasyon gücü ile konfor ve sağlığı bir arada sunuyor. Klimanın BioFiltre özelliği evleri kirli hava, çiçek polenleri ve toz akarlarından arındırırken ortama temiz ve ferah bir hava sağlıyor.

Site Footer