Facebook App ID is missing!

Profilo’dan 559 Litre İç Hacimli Yeni Profilo Maksima

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hacim, fonksiyonellik ve enerji tasarrufu beklentilerini optimum seviyede karşılayan ve derin dondurucusu alt bölümünde konumlanan yeni kombi buzdolabı serisi Maksima’yı tüketicilerle buluşturuyor. Maksima’nın diğer buzdolaplarına göre yüzde on daha geniş hacimli 559 litrelik iç hacmi yaz mevsimin en sevilen meyvelerinden olan ama buzdolabında fazla yer tuttuğu için bir köşeye atılan karpuzların yüzünü güldürüyor.

Profilo Maksima’da hayatınızı kolaylaştıracak birçok yenilik var. Yan duvarlara eklenmiş LED aydınlatması sayesinde buzdolabınızda aradıklarınızı bulmak artık çok kolay olacak. Profilo Maksima yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması için yepyeni teknolojilerle donatıldı. VitaPlus sensörleri, buzdolabının içindeki sıcaklığıı sabit tuttuğu için yiyecekler daha uzun süre taze kalıyor. ExtraFresh çekmecesi, nem kontrol mekanizması sayesinde yiyeceklerin en uygun nem seviyesinde saklanmasını sağladığı için sebze ve meyvelerin tazeliği daha da uzun süre korunuyor. Profilo Maksima’nın ExtraCold çekmecesinin ayarlanabilir sıcaklık kontrol mekanizması sayesinde ise, bu bölmede buzdolabının diğer bölümlerinden daha soğuk bir ortam oluşuyor. Üstelik bu bölmelerin yerleri ile oynayıp tercihize göre buzdolabınızın içini organize edebilirsiniz.

Tüm bu özellikleri ve kullanışlılığının yanı sıra A++ enerji verimliliğine sahip olan, genişlik ve tazeliğin yeni adresi Maksima Buzdolabı, yılda yalnızca 325 kWh elektrik tüketerek aile bütçesine katkı sağlıyor. Aralarında inox, beyaz ve siyah cam kapı olmak üzere beş farklı modelden oluşan Profilo Maksima Kombi buzdolabı serisi, Profilo bayilerinde sizleri bekliyor.

Site Footer