Facebook App ID is missing!

Profesyonel Çözüm Evlere Taşınıyor

Fakir Hausgerate, kişisel bakım ürünleri pazarındaki iddiasını IPL teknolojisi ile geliştirilen en yeni ürünleriyle ortaya koyuyor. Güzellik salonlarındaki profesyonel epilasyon teknolojisini evlere taşıyan marka, iki yeni ürünle Türkiye pazarına giriyor. IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım ürünleri, evde epilasyon uygulamasına yeni bir boyut getirirken, IPL pazarını da yeniden şekillendirecek.

İstenmeyen tüylerden evinizin konforunda hızlı, güvenli, acısız ve kalıcı şekilde kurtulmanızı sağlayan IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım, Hamburg ProDERM Enstitüsü tarafından test edilerek onaylandı. Dermatologların yaptığı klinik testler bu cihazların tüm vücutta güvenle kullanılabileceğini ve yüzde 97 oranında yan etkisi olmadığını gösterdi. Sadece 3-4 uygulama sonrası vücuttaki tüylerde yüzde 50’ye kadar azalma sağlayan FAKİR Profesyonel Seri IPL cihazları, kişinin tenine ve tüy rengine göre en doğru enerji seviyesini otomatik olarak ayarlayan cilt tipi sensörleri ile güvenli bir kullanım sunuyor. Cihaz, cilde yüzde 100 temas etmediğinde atış yapmıyor. Entegre UV filtresi, ışıkların göze zarar vermesini engellerken, hızlı kaydırma özelliği ile daha rahat ve kesintisiz uygulama sağlıyor.

Ömür boyu kullanımı garanti eden 250 bin ışık atımlı IPL 250.000 SalonPro Sistem, rakiplerine kıyasla 7 cm2’lik XXL en geniş ışık alanı sayesinde tüm vücuda yaklaşık 26 dakikada uygulanabilen en hızlı IPL cihazı olma özelliğini taşıyor. Pazardaki en geniş başlığa sahip olan IPL 250.000 SalonPro Sistem, tek seferde en yakın rakibinin neredeyse iki katı genişlikte alana atış yapılmasına olanak sağlıyor. Altı farklı enerji seviyesi bulunan cihaz, özel hassas başlığı sayesinde uygulama yüzeyini küçülterek, yüz bölgesinde de güvenli kullanım vaat ediyor. Atış yapılan alanda iz bırakarak tekrar aynı bölgeye atış yapılmasını önlüyor.

Kompakt tasarımı ile vücudun en küçük bölgelerinde bile en etkili sonucu veren IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım 100 bin ışık atımına sahip. Pratik, hızlı ve güvenli kullanımı ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde epilasyon imkânı sunuyor. Tüm vücuda sadece 19 dakika ile 58 dakika arasında uygulanabilen en hızlı kompakt cihaz olma özelliğini de taşıyan IPL 100.000 SatinskinPro Sistem, uzun süreli pürüzsüzlük ve ipeksi bir ten için uygun çözüm oluşturuyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: