Facebook App ID is missing!

PrinterOn Samsung Yazıcılarda

Samsung Electronics, tüm orta-yüksek hızlı yazıcılarının artık güvenli mobil baskı yazılımı PrinterOn‘un Enterprise, Express ve Hosted versiyonlarını desteklediğini duyurdu. Güncelleme, (dakikada 21’den fazla A4 renkli ve 31’den fazla A4 mono yazdıran) Segment 3 ve üstündeki yazıcıları kapsıyor. Hali hazırda bu segmentlerde bir yazıcıya sahip olan kullanıcılar ise, yazılımı yapacakları bir güncelleme ile edinebilecekler.

Samsung’a bağlı bir kuruluş olan PrinterOn, Samsung yazıcıları için tüm versiyonlarını yerleşik araçlar biçiminde sunuyor. Samsung yazıcılarına doğrudan entegre edilen yazılımlar; ekstra donanım veya sürücü ihtiyacını da ortadan kaldırıyor. PrinterOn yerleşik araçlarıyladonatılmış bir Samsung yazıcısı kullanıcılara, güvenli çalışan ve misafir kullanıcı yazdırması ile ofiste ve evde uzaktan yazdırmayı da içeren güvenli ve kolay mobil baskı özellikleri sunuyor.

PrinterOn’un yazılım versiyonları şu şekilde sıralanıyor:

  • Enterprise Edition: Yüksek yazdırma hacmine ve birden çok ağa sahip kuruluşlara uygun, özel ve bulut bazlı mobil yazdırma çözümü. PrinterOn Enterprise, tüm konumlara uzaktan baskıyı mümkün kılmak için kurumun gizli ağı üzerinden yazıcıları birbirine bağlıyor.
  • Express Edition: Düşük yazdırma hacmine sahip kuruluşlar için uygun bir versiyon olan PrinterOn Express; özel ve bulut bazlı mobil yazdırma yazılımı olarak tek bir tıkla kurulabilyor ve tek bir kullanıcı arayüzüyle yapılandırılabiliyor.
  • Hosted Edition: Özellikle oteller ve havaalanları gibi kamuya açık alanlar için uygun kamusal bir bulut bazlı mobil yazdırma çözümü olan PrinterOn Hosted, bu tip işletmelere; konuklarına ve sürekli müşterilerine kolay ve güvenli mobil baskı sağlamanın yolunu sunuyor.

Samsung yazıcılarına PrinterOn’u kurmak ise çok kolay! Sadece hizmetin bir defaya mahsus kaydedilmesiyle; yazılım kullanılabilir duruma geliyor. PrinterOn yerleşik araçları, PrinterOn’un Enterprise, Express ve Hosted versiyonlarının tümüyle çalışıyor.Kurumlar için mobil teknolojiyi çeşitlendirme vaadiyle hareket eden Samsung, güvenli mobil baskı için PrinterOn çözümünün ulaşılabilirliğini, şirket yazıcıları için yeni PrinterOn yazılım versiyonuyla genişletiyor.

Samsung Business’ın önemli iş birimlerinden biri olarak Samsung Baskı Çözümleri; her boyutta işletme için, mobil çözüm tekliflerini genişletmek üzere çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. İşletmelerin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına Samsung, aralarında M4020, M4070, M4580, M4583, 9251, 8128 vb modellerinin de bulunduğu geniş bir model seçeneğini kullanıcılara sunarak, pratik ve güvenli baskı yapılmasına imkan tanıyor.

~dont display~

Site Footer