Facebook App ID is missing!

Philips’ten Hassas Ciltlere Özel Tıraş Makinesi

Philips S7710/26, ciltte kolay biçimde kaymasını sağlayan benzersiz mikro boncuk kaplamalı konfor halkalarına sahip. Kolay kullanım sağlayan halkalarda yumuşak, düşük dirençli yüzey oluşturan binlerce tanecikten oluşan bir kaplama bulunuyor. Bu sayede tıraş makinesi yüzde zahmetsizce kayıyor ve tahriși azaltarak pürüzsüz bir cilt elde edilmesini sağlıyor. Özel olarak tasarlanmıș bıçak sistemi uzun, kısa ve batık tüyleri son derece pürüzsüz biçimde tıraş ederken cildi koruyor.

Her bir tüyün ideal kesme noktasına gelecek șekilde geliștirilen yuvalar cilde zarar vermeden özenle tıraş ediyor. SmartClick hassas düzelticisi ise bıyık ve favorileri düzeltmek için ideal…

DynamicFlex bașlıklar, yüzün ve boynun tüm kıvrımlarını takip etmek üzere 5 boyutta kolaylıkla hareket ediyor ve böylece ekstra rahatlık sağlıyor. AquaTec Islak ve Kuru tıraş özelliği sayesinde hızlı ancak rahat bir kuru tıraş seçeneği sunarken jel ve köpük ile duşun altında ıslak tıraş da seçilebiliyor.

SmartClean sistemi her gün mükemmel bir performans için tek bir dokunușla tıraş makinesini temizliyor, yağlıyor ve șarj ediyor. Bir saatlik şarjla 50 dakika kablosuz tıraş imkanı sunan Philips S7710/26, 2 yıllık garantisi ile 699,99 TL’den satışa sunuluyor.

~dont display~

Site Footer