Facebook App ID is missing!

Philips, Yeni TV Modellerini Görücüye Çıkardı

Philips TV, Las Vegas’ta düzenlenen CES Tüketici Elektroniği Fuarı’nda önemli duyurular yaptı. Şirket, Philips Smart TV’ler ve Philips Android TV platformları üzerinde sunduğu oyun tekliflerini önemli ölçüde arttırmak için, aralarında Amazon, Gamefly, TransGaming’s GameTree TV Gold, Chillingo ve Gameloft’un da bulunduğu önde gelen şirketlerle işbirliğine gittiğini açıkladı. Diğer yandan 2016 yılının ilk yarısındaki Philips TV ürün yelpazesinde yaşanacak başlıca gelişmeler de genel hatları ile açıklandı.

Daha fazla online içerik

Video aktarim yelpazesi, ilk 2016 model Philips TV’lerin piyasaya sürülmesiyle eşzamanlı olarak; Amazon Instant Video hizmetinin de Philips Android TV platformuna eklenmesi sayesinde 2016’nın ilk çeyreğinde önemli ölçüde genişleyecek. Hizmet, tüm Philips Android TV’lere Full HD aktarımı sağlarken modelleri yakında teyit edilecek olan belirli Philips 4K setleri 4K UHD akıtım seçeneğine de sahip olacak.

Güçlü, çok çekirdekli yonga setlerinin dahil edilmesi ile halen ayrı bir oyun konsoluna ihtiyaç duyulmadan her zaman açık ve akıcı bir oyun deneyimi sağlayan Philips Android TV’ler, Google Play Store ve Philips App Gallery üzerinde zengin bir oyun yelpazesi de sunuyor. Maksimum esneklik için, oyunlar hem TV uzaktan kumandası hem de TV’ye bağlı dört adete kadar Bluetooth özellikli oyun kumandası ile kontrol edilebiliyor. 2016’nın ilk çeyreğinde hayata geçirilecek ortaklık ile tüm 2014, 2015 ve 2016 model Philips Android TV’ler için yelpazeye eklenecek çok sayıdaki oyun arasında Gamefly’dan Grid Racing, Batman Lego, MotoGP ve Dirt; Gameloft’tan Asphalt 8: Airborne ve GT Racing 2; ve Chillingo’dan Feed me Oil 2 gibi en beğenilen oyunlardan bazıları da bulunuyor.

Philips TV’ler aynı zamanda özel süper dinamik oyun modunda yarattığı ışık halesi ve değişen renkler ile setin arkasındaki duvar üzerinde ekrandaki aksiyona tam olarak uyum sağlayan Ambilight teknolojisi sayesinde gerçekten eşsiz, sarmalayıcı, genişletilmiş ve iyileştirilmiş bir oyun deneyimi de sunuyor. Ambilight’ın ulaştığı en son nokta olan yeni AmbiLux, TV’nin arka kısmına yerleştirilen dokuz piko projektör ile görüntüyü büyüterek ultra ince tasarımlı setin sınırlarının ötesine taşınıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: