Facebook App ID is missing!

Philips Satinelle İle Evde Kişisel Bakım Artık Çok Kolay

Yeni Philips Satinelle ailesi ile 8 ataçman seçeneği ve cilt bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı tek cihazda buluşturuyor.

Philips Satinelle ailesi ile istenmeyen tüylerine çözüm arayan kadınlar için epilasyonda yeni bir dönem başlıyor. Şimdiye kadar tasarlanmış Philips epilatörler arasında en geniş epilasyon başlığına sahip Philips Satinelle ailesi, epilasyon, masaj, peeling, tıraş ve düzeltme seçenekleriyle tam kapsamlı bir cilt bakımı için tüm seçenekleri bir araya getiriyor. Islak ve kuru olarak kullanılabilen ürünler, 90 derece açıyla kullanıldığında 0,05 mm’ye kadar en kısa tüyleri bile kolaylıkla alabiliyor. Optilight teknolojisi ise kısa tüylerin gözden kaçmasını da önlüyor.

S şeklinde ergonomik gövde tasarımı ve kablosuz (şarjlı) kullanım özellikleriyle kadınların rahatını düşünen Satinelle ailesinin yeni serisi, 8 farklı ataçman seçeneği sunuyor. Tam olarak şarj edildiğinde 40 dakikaya kadar kesintisiz epilasyon deneyimi sunuyor. Geniş başlık özelliği sayesinde de daha fazla tüye aynı anda işlem yapmak mümkün. Böylece epilasyon süresi kısalıyor, zamanınız size kalıyor. Philips Satinelle serisi ile sunulan seçenekler arasında masaj ataçmanı, masaj başlığı, peeling fırçası, tıraş başlığı, düzeltme başlığı, aktif tüy kaldırma ataçmanı ve cilt germe ataçmanının yanı sıra, hassas bölge ve yüz için farklı ataçman aksesuarları da mevcut.

Philips Satinelle ailesi sayesinde tek cihazla istenmeyen tüylerden ve ölü cilt hücrelerinden kurtulurken, canlı ve tazelenmiş bir cilde kavuşacaksınız. Hem yüz, hem vücut, hem de hassas bölgelerde kullanım kolaylığı sunan Philips Satinelle ailesi için tavsiye edilen perakende satış fiyatları;

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE610/0) 1 aksesuar: 179,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE620/0) 3 aksesuar: 229,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE630/0) 5 aksesuar: 274,99 TL

Satinelle Advanced Islak ve Kuru epilatör (BRE640/0) 8 aksesuar: 349,99 TL

Satinelle Prestige Islak ve Kuru epilatör (BRE650/0) Full donanım: 429,99 TL

 

Site Footer