Facebook App ID is missing!

Philips PowerPro Expert Sizin İçin Toplasın

Evinize misafir çağırırken en az iki kere düşünüyor; dağılmasından korktuğunuz salonunuzda bizzat kendiniz misafir gibi yaşıyorsanız, Philips PowerPro Expert ile tanışmanın tam vakti. Philips PowerPro Expert FC9721 torbasız elektrikli süpürge, temizlik performansına yeni bir getiriyor. PowerCyclone 6 ve TriActiveMax başlık tüm zeminlerde olağanüstü temizlik sonuçları almanızı sağlıyor. PowerCyclone 6 teknolojisinin aerodinamik tasarımı 3 etkili adımla hava direncini en aza indirir ve olağanüstü temizlik performansı sağlar.

İlk adımda, hava PowerCyclone‘a düz ve pürüzsüz hava girişi sayesinde yüksek hızla girer. İkinci adımda eğimli hava geçişi havayı siklonik hazne içinde yukarı yönde ivmelendirir. Son adımda ise siklonun üstündeki çıkış kanatları etkili bir şekilde tozu havadan ayırır. TriActiveMax teknolojisi ise toz toplama işlemi sırasında maksimum verim sağlamak için başlığı mükemmel bir şekilde yere yapıştırır. Siz, sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkarırken, Philips PowerPro Expert FC9721 tozu dumana katmadan, EPA10 filtre ve AirSeal sistemleri ile hava dıșarı püskürtülmeden en ince tozları bile yakalar. Özel olarak tasarlanmış haznesiyle, boşaltma işlemlerini zahmetsiz kılan Philips PowerPro Expert serisi, hafif tasarımı ile son derece geniş bir hareket kabiliyeti sunar.

Philips PowerPro Expert FC9724 torbasız elektrikli süpürge ise, yeni TriActiveMax üçü bir arada teknolojisi sayesinde tek seferde tüm tozları ve kırıntıları toplar. Benzersiz Super Turbo Brush tasarımı ile zemine maksimum güç ile temas eder. Evcil hayvanlarınızın tüylerini bile kusursuz bir şekilde halınızdan toplar. Hayvan sevginizi destekleyen Super Turbo Brush tasarımının yanı sıra 5,5 kiloluk hafif tasarımı ile de omurganızı destekler. Zira taşınması zor elektrik süpürgelerinin aksine, Philips PowerPro Expert FC9724, temizliği sizin için işkence olmaktan çıkaracak.

Etrafı kirletmeden toz boşaltma için PowerCyclone 6 teknolojisi sayesinde toz havada asılı kalmaz; toz haznesinin dibinde birikir. Hazne açıldığında toz dağılmaz. Haznenin yan kısmı, uca benzer bir şekille tasarlanmıştır. Böylelikle toz etrafa dökülmeden, kontrollü bir şekilde hazneye boşaltabilirsiniz. Uzun ömürlü ve kolay yıkanabilir haznesi ile evinizi temizlerken kirletmek kâbusu sona eriyor. Sizin ve ailenizin sağlığını düşünen Philips PowerPro Expert torbasız elektrik süpürgeleri ile artık hiçbir dağınıklık canınızı sıkamayacak.

~dont display~

Site Footer