Facebook App ID is missing!

Philips İçerik Yelpazesini Genişletiyor

TP Vision, 2016’ın yeni Philips TV serilerinde TV’lerin Akıllı TV fonksiyonelliğine hem iyileştirilmiş performansı hem de daha fazla içeriği ekliyor. 2016 Android TV modelleri, tümünde bulunan genişletilebilir dahili depolama ve süper hızlı Dört Çekirdekli işlemci ile güçlü performansı garanti ediyor.

Yeni içerikler,  2016 model setlerin 2016’nın ilk yarısında piyasaya sürülmesine paralel olarak sunulacak. Yeni içerikler, gerek Philips Smart TV gerekse de Philips Android TV platformları üzerinde hem mevcut video akıtım hem de oyun teklifleri yelpazesini önemli ölçüde genişletecek.

2016’nın ilk çeyreğinde, yeni içerik ortaklıkları ile, Gamefly’dan Grid racing, Batman Lego, MotoGP ve Dirt; Gameloft’tan Asphalt 8: Airborne ve GT Racing 2; ve Chillingo’dan Feed me Oil 2 ve daha birçok popüler oyun da tüm 2014, 2015 ve 2016 Philips Android TV’lere taşınacak. Philips Smart TV platformu aynı zamanda TransGaming’in yeni abonelik hizmeti Gametree TV Gold ile Rummikub, Tetris ve WPT gibi popüler oyunları sunarken bunları diğerleri de izleyecek.

Ayrıca, çocukların talep üzerine sunulan içeriklerde ilk adresi olan Toon Goggles’ın da dahil edilmesi ile, çocuklara yönelik içeriklerde de ciddi bir artış sağlanıyor. Tüm Philips Android TV cihazlar, güçlü dört çekirdekli yonga setlerinin ve büyük genişletilebilir dahili belleğin dahil edilmesi sayesinde, ayrı bir oyun konsoluna gerek olmaksızın akıcı bir oyun deneyimi sunuyor.

Ambilight teknolojisi sayesinde, tamamen sarmalayıcı, geniş ve iyileştirilmiş ve gerçekten eşsiz bir oyun deneyimi de yaratılabilirken, adanmış süper dinamik oyun modu ise ekran üzerindeki aksiyona kusursuz şekilde uyacak ve bunu setin arkasındaki duvara da yayan ışık ve değişen renklerden oluşan bir hale yaratıyor. Yakınlarda hayata geçirilen en son sürümü AmbiLux ile, görüntü TV’nin arkasına monte edilen dokuz piko-projektörler tarafından büyütülerek ultra ince tasarımlı setin sınırlarının ötesine taşıyor.

Maksimum esneklik için, uyumlu oyunlar TV uzaktan kumandası üzerinden kontrol edilebilirken, alternatif olarak, orijinal bir oyun deneyimi için, TV’ye en fazla dört Bluetooth oyun kontrol cihazı da bağlanabiliyor.

Genişleyen çevrimiçi oyun seçeneklerinin yanı sıra, konsol oyunu oynayanlar için de haberler harika, zira, 6401 ve üstü 2016 Philips Android TV yelpazesinde, süper hızlı oyun içi tepki süreleri sunan en düşük HDMI Giriş gecikme sürelerinden biri de bulunacak.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: