Facebook App ID is missing!

Philips Avent Natural ile ​Beslenmenin En Doğal Hali

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent Natural Serisi Biberonları’nın tasarımları, eşsiz konfor sağlayan yaprakçıkları ile bebekler için anne göğsüne yakın bir his oluşturuyor.

Bu yapı, biberon emziğinin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlarken, içeriye çökmeden bebeğin beslenmesine yardımcı oluyor. Biberon ile beslenmeyi emzirmeyle birleştirmeyi kolaylaştıran bu tasarım, hem anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinde de devam ediyor.

Philips Avent Natural Biberonları BPA İçermiyor

Natural Serisi Biberonlar’da bulunan gelişmiş ve yenilikçi, özel antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeğiniz hava yutmuyor, kolik sancısının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor. Tutuşu kolaylaştıran ergonomik yapıya sahip Philips Avent Natural Serisi Biberonlar’ın 125 ml, 260 ml ve 330 ml olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor. Polipropilen malzemeden yapılan Philips Avent Natural serisi biberonları BPA içermiyor.

Güvenilir ve dayanıklı, yüksek kaliteli borosilikat cam ile üretilen, 120 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan, Philips Avent Natural cam biberonların ise kırılmaya karşı doğal bir dayanıklılığı bulunuyor.

Philips Avent Hızlı Biberon Isıtıcı, anne sütünü sadece 3 dakikada hassas ve eşit derecede ısıtıyor. Sıcaklığın homojen bir şekilde dağılmasına olanak tanıyan hızlı ısıtıcı sütü ısıtırken devamlı karıştırdığı için anne sütünün kalitesini koruyor.

Çalışan annelerin en büyük kurtarıcısı olan sütü buzdolabında dondurma işlemi ise çözdürme sırasında vakit kaybına neden oluyor. Sütün buzdolabında erimesini beklemekten ve biberonu musluk suyu altında bekleterek çözdürmekten çok daha hızlı bir çözüm sunan hızlı ısıtıcı, sahip olduğu teknoloji anne sütünün buzunu hassas ve güvenli bir şekilde çözüyor. Philips Avent Hızlı Biberon Isıtıcı ayrıca mama ısıtmaya da olanak tanıyarak annelerin hayatlarını kolaylaştırıyor.

Site Footer

%d bloggers like this: