Facebook App ID is missing!

Philips, 2016 TV Portföyünü Duyurdu

Yeni 4000 ve 5000 TV’ler, daha önce sadece yüksek teknolojili modellerde bulunan özellikleri içeriyor ve harika bir görüntü kalitesi, birinci sınıf tasarım, yenilikçi ses çözümleri ve Android Smart TV işlevlerinin tamamının mütevazi bütçeler için de mümkün olabileceğini kanıtlıyor. Yeni 4101, 5211 ve 5501 Philips TV‘ler, 2016 yılının ikinci çeyreğinde Avrupa, Rusya ve Türkiye’de satışa sunulacak.

Philips 5211

5211, hem harika görüntüler hem de üstün sesi hesaba katan yeni bir konsep. Modern ve temiz bir tarzla tasarlanan 5211Bluetooth hoparlörü üstün bir Full HD TV standına entegre etti. Hoparlörler 16W güç çıkışı sağlarken ön ateşleme yönelimi bağlı bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan müzik dinlemeyi veya setin kendisinden TV dizileri, filmler ve müzik dinlemeyi mükemmelleştiriyor.

Philips 5211 serisi 61cm (24”) küçük ekran boyutundadır ve bir monitör, bir TV ve özel bir yüksek kaliteli Bluetooth hoparlörü tek bir üründe birleştirdiğinden salon, mutfak, yatak odası veya çalışma odası için ideal.

Philips 5501

Philips 5501 Android TV’ler, FHD yüksek kaliteli tasarım, performans ve en yeni Android destekli Smart TV sistemi sürümünü isteyen kullanıcılar için tasarlandı. 5501, Philips çift çekirdekli Smart TV platformunu, tamamı TV kullanımı için optimum hale getirilmiş geniş bir uygulama ve çevrimiçi oyun yelpazesine sahip Google Play Store ölçeği ile birleştiriyor.

Güçlü Pixel Plus HD motorlu Philips 5501 serisi, tamamı şık, ince çizgili bir gümüş tasarıma sahip ‘Sıkıştırma’ standında muhafaza edilen etkileyici full HD görüntüler sunma becerisine sahip.

Philips 4101

Philips 4101 serisi, doğal renkler, iyi kontrast ve pürüzsüz hareket olanağı sunan keskin ve ayrıntılı HD görüntüler sağlayan Digital Crystal Clear teknolojisinin kullanımı sayesinde her tür kaynaktan gerçeğe yakın görüntüler üretiyor.  Tüm Philips 4101 serisi TV modelleri, diğer cihazlara kolay bağlantı için çoklu arayüzler ve portlar içerir ve iki ince, açılı kenar ayağı üzerinde duran yassı, siyah çerçeve tasarımına sahip.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: