Facebook App ID is missing!

PES 2016’nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

Konami’nin 2001’de yayımlamaya başladığı Pro Evolution Soccer/Winning Eleven serisi, futbol oyunlarına getirdiği farklı tarzla, oyun severler tarafından çabucak benimsenmişti. EA Sports’un FIFA serisiyle girdiği mücadeleyi 2011’e kadar önde götürmeyi başaran PES, FIFA’nın gerisinde kalmaktan kurtulamamıştı.

E3 2015’de ilk tanıtım videosu yayınlanan PES 2016’nın yüzü, ünlü futbolcu Neymar JR. Yenilen grafik motoru ve oyun içi dinamikleriyle geçtiğimiz yıldan daha iyi bir performansla karşımızda. 18 Eylülde piyasaya çıkacak olan PES 2016, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC platformlarında oynanabilecek.

Bu sene PES serisinin 20. yılı olması sebebiyle özel bir ilgiye maruz kalan PES 2016, Metal Gear Solid V: Ground Zero’dan tanıdığımız Fox Engine’i kullanıyor. Gelişmiş çarpışma sistemiyle donatılan PES 2016, oyuncuların tepkilerini hesaplayarak, benzersiz sonuçların ortaya çıkmasını sağlıyor. Oyunun kontrollerinde de önemli değişikliklere gidilmiş. Savunma sisteminde geliştirmeler yapılırken, artık mükemmel top kapmalara imza atılabilecek.

Dinamik hava şartlarının eklendiği PES 2016, geçmiş yıllara göre beklenmeyecek düzeyde bir görsel değişim geçirmiş. Yeni oyuncu animasyonları, yeni top fizikleri,  geliştirilmiş Master League ve myClub oyuna eklenmiş. UEFA ile 3 yıl daha sözleşmeyi uzatan Konami, Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin lisanslarını 3 yıl daha kullanabilecek.

Unutmadan tekrar hatırlatalım, PES 2016 16 Eylülden itibaren oynanabilecek.  PES 2016’nın ilk tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Site Footer