Facebook App ID is missing!

Olympus E-M1 Gümüş Renk İle Geldi

Olympus’un üst düzey özellikler ve iddialı bir fiyat etiketi ile tüketicilerle buluşan objektif takılabilen kompakt fotoğraf makinesi OM-D E-M1’in gri (silver) formundaki yeni renk seçeneğinin satışına başlandı.

Metalik formda alt ve üst kısımları ile iki renkli bir aygıt görünümünü, oldukça kaliteli malzeme duyarlılığı ile yaşatan yeni silver OM-D E-M1 için bir diğer yenilik de Version 2.0 adını alan yazılım güncellemesinin önyüklü halde olması.

Kuyrukluyıldız fotoğrafı çekilebilecek

Version 2.0 sayesinde profesyonel fotoğrafçılar için bilgisayardan kontrol olanağına kavuşan OM-D E-M1’de bunun yanı sıra yeni filtre efektleri de yüklü durumda.

Keystone Compensation özelliğinin yanı sıra kuyruklu yıldızların da fotoğrafının çekilebilmesini olanaklı hale getiren Live Composite özelliği de gelmiş durumda. Söz konusu gri renkli alternatifin fiyat etiketi ise 3500 TL civarında.

Suya dayanıklı

Olympus OM-D E-M1, sağlam tasarımıyla dikkat çeken bir model. Cihaz, toz ve suya dayanıklı olmasının yanı sıra donmaya karşı da korunaklı. Cihaz, AF sistemi ile dikkat çekerken lensi ile 5000 TL’yi aşan fiyt etiketi ile profesyonel fotoğrafçıların ilgisini bekliyor.

Site Footer

%d bloggers like this: