Facebook App ID is missing!

Ocak Ayında Ne Alınır? İşte En Avantajlı Ürünler…

Geride bırakılan çetrefilli bir 2017 senesinin ardından, yılbaşı kutlamalarımızı da yapıp Ocak ayına geldik. Dileriz bu sene herkes için sağlıklı, mutlu, berketli ve de bol tasarruflu geçer. Tabi tasarruf dileyince gelen bir şey değil, tasarruf için bir de çaba sarfetmek gerekiyor. Biz dileğimiz bir an önce gerçekleşsin diye, Ocak ayında ne alınır diye sizler için araştırdık. İşte tüm senenin bereketini üzerinize yağdıracak Ocak ayı alışveriş listesi…

Uyku Ürünleri

Yatak takımı, çarşaf, yorgan ya da yastık! Aklınızda ne varsa, neyiniz eksikse onu almak için Ocak ayı en ideal zaman. Sebebiyse çok eskilere dayanıyor; ilk ‘’White Sale’’ Türkçe adıyla Beyaz İndirim 1878 yılının Ocak ayında, John Wanamaker tarafından yapılıyor. 140 senelik olan bu gelenek, günümüze kadar çığ gibi büyüyerek geliyor ve bu ayı uyku takımları almak için en avantajlı ay olarak belirliyor.

Oyuncak

Ocak ayı, oyuncak almak için en mükemmel aylardan biri. Yılbaşı ile Sömestr tatili arasındaki bu değerli zaman içinde önemli günler için şimdiden alışveriş yapmak gerek. Yılbaşına depolarını dolduran bir sürü oyuncak mağazası, stok eritip yeni oyuncaklara yer açmak için indirime girer.

Kışlık Giyim ve Spor Malzemeleri

Kalan eksiklerinizi tamamlamak ya da dönem sonunda çoluk çocuk gidilecek bir kayak tatiline hazırlık yapmak için tam mevsimi! Hemen hemen her mağazada büyük indirimler var, spor giyim malzemelerini kaçırmayın.

Ocak Ayından Yaz Tatili

Etraf soğuk, mevsim kış. Kimsenin yazı ya da baharı düşündüğü yokken, tatillerin hepsi de ucuzlamış durumda. Erken rezervasyon ya da tatil satın alarak kayda değer bir tasarruf edebilirsiniz. Hem de yazın hangi tarihte ne yapacağını bilmek, çalışıyorsan önceden izinleri ayarlamak ayrı bir kafa rahatlığı sağlıyor.

Dekorasyon

Dekorasyon ürünleri için çok arada bir dönem. Genellikle bahar mevsimlerinde yapılan ev dekorasyonu ya da yenileme işlerinden dolayı fiyatlar oldukça yüksek olur, Ocak’ta ise durum farklı…

Halı, battaniye ve perde gibi ev tekstil ürünlerinde çok ucuz fiyatlar yakalayabilirsiniz. Eğer sistemi gerçekten yenmek istiyorsanız, önümüzdeki sene için şimdiden stokta kalan yılbaşı temalı süsler ve dekorasyon malzemelerini satın alabilirsiniz.

Site Footer