Facebook App ID is missing!

Nerf Modulus ile Kendi Nerf’ünü Oluştur

Hasbro, Modulus ile Nerf’e yepyeni bir heyecan getiriyor. Nerf Modulus kendi özel dart tabancanızı oluşturmanızı sağlıyor. Farklı görevlere uygun kitlerdeki aksesuarlarla modifiye edilebilen Modulus üzerinde 1000’den fazla kombinasyon yapılabiliyor. Nerf Modulus tam otomatik dart tabancası, birbirinden farklı seçeneklerle kombinlenebilen sistemin ana gövdesini oluşturuyor. Nerf severler, Modulus’un ana gövdesine eklenebilen 4 adet kit seçeneği ile farklı kombinasyonlarla her göreve özel Nerf oluşturabiliyor. Üstelik kitler kendi aralarında da kombinlenebiliyor.

Modulus Gizli Görev Kiti içerisinde yer alan kırmızı hedef ışığı, katlanabilir kabzası ve kısa menzil namlusu ile hedefe gizlice yaklaşıp atış yapmayı sağlarken, Modulus Saldırı ve Savunma Kiti ise ekstra dipçik ile ikinci bir atış gücü veriyor. Kit içerisinde bulunan kalkan dartlardan korunmayı sağlıyor. Modulus Uzun Menzil Kiti’nde bulunan dürbün, uzun mesafelerde keskin nişan almayı kolaylaşıyor. Modulus Yedek Dart Kiti, 24 dart kapasiteli şarjörü ile kesintisiz atış imkanı sunarak Nerf heyecanına yeni bir boyut getiriyor.

Nerf N-Strike Modulus: Tam otomatik Modulus dart tabancası, sistemin ana gövdesini oluşturuyor! İki taktik aksesuar rayına sahip Modulus, kutuya dahil aksesuarlarla 30’dan fazla kombinasyonla görev ve kapışmalar için modifiye edilebiliyor. Raylar ayrı satılan kitlerin aksesuarlarıyla da uyumlu. Kutuya keskin nişan almak için dürbün, aşağı açılan kabza, dart saklama bölmeli dipçik, 10 dart alan muz şarjör ve 10 dart dahil.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 199,90 TL

Nerf N-Strike Modulus Gizli Görev Kiti: Kit, gizli görevler için gerekli tüm aksesuarları bir araya getiriyor. Elektronik, kırmızı hedef ışığı ve katlanabilir kabzasıylakeskin nişan alınabiliyor. Kısa menzil namlusu hedefe gizlice yaklaşıp atış yapmayı sağlıyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

Nerf N-Strike Modulus Saldırı ve Savunma Kiti: Kite dahil dipçik kolayca dart tabancasına dönüşerek ikinci bir atış gücü sağlıyor. Sabit bir atış için de Modulus’a takılabiliyor. Yine kite dahil koruma kalkanı saldırıya devam ederken etkili bir koruma sağlıyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

Nerf N-Strike Modulus Uzun Menzil Kiti: Bu kitle Modulus, uzun menzilli atışlar için geliştirilebiliyor. Kitte; daha uzun mesafelerde keskin nişan alma için dürbün, siper almayı sağlayan iki ayaklı destek parçası ve uzun menzil namlusu yer alıyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

Nerf N-Strike Yedek Dart Kiti: 24 dart kapasiteli şarjör ve 24 dart içeren bu kit, kapışmaya ara vermeden kesintisiz atış imkanı sağlıyor. Şarjörün her iki tarafı 12’şer dart alıyor. 12 dart fırlatıldıktan sonra şarjör kolayca döndürülüp 12 dart daha atılabiliyor.

Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 49,90 TL

Site Footer