Facebook App ID is missing!

Western Digital My Book ve My Passport Yenilendi

Western Digital, My Passport, My Passport for Mac ve My Book sabit sürücülerinin modern ve yenilikçi tasarımlarını geliştirdiğini duyurdu.

Ödüllü endüstriyel tasarım markası fuseproject ortaklığı ile yeniden tasarımlanan ürünlerde, müşterilerin ihtiyaçlarına odaklanıldı. Sabit sürücüler ile kullanıcı arasında bir bağ kurulmasını sağlamak amacıyla geliştirilen yeni sürücüler, aynı zamanda şifre koruması ve donanım şifrelemesi de içeriyor. Böylece müşterilerin, depoladıkları verilerin yanı sıra, WD My Passport ve WD My Book ile doğrudan bağ kurmasının da sağlanması hedefleniyor.

Western Digital My Passport sürücüleri, yeniden ele alınan tasarımın bir parçası olarak, altı canlı renkte –siyah, sarı, kırmızı, beyaz, turuncu ve mavi – sunulurken, My Passport for Mac ise siyah rengi ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Western Digital’in yeniden tasarımlanan sürücüleri, kolay taşınabilir olmasıyla, yoğun hayat temposu içerisinde müşteriler için güvenilir ve taşınabilir depolamayı mükemmel hale getiriyor. Güvenli masaüstü depolama aygıtı My Book, 8TB’a kadar çıkan muazzam depolama alanı ile kullanıcıların fotoğraf, video, müzik ve doküman gibi tüm verilerini muhafaza etmelerini sağlıyor. Her bir depolama aygıtı, kullanıcıların değerli verilerini güvenli bir şekilde saklamak üzere şifre korumasının yanı sıra, kullanıcı dostu bir süreç sağlamak için otomatik yedekleme özelliği de sunarak, depolamayı kusursuz hale getiriyor.

Western Digiyal My Passport taşınabilir sabit sürücü özellikleri:

 • Desenli tabanı ile yeni cezbedici tasarım
 • 256-bit AES donanım şifrelemesi ile şifre koruması
 • Pakete dâhil WD Backup™ yazılımıyla otomatik yedekleme
 • 4TB’a kadar kapasite

Western Digital My Pasaport, Mac sürücü özellikleri:

 • Desenli tabanı ile yeni cezbedici tasarım
 • 256-bit AES donanım şifrelemesi ile şifre koruması
 • Mac OS® X ve Time Machine® için biçimlendirilmiş ve kolay yedekleme için hazır
 • 4TB’a kadar kapasite
 • Donanım şifrelemesi ile şifre koruması
 • Pakete dahil WD Backup (yedekleme) yazılımıyla otomatik yedekleme
 • 8TB’a kadar kapasite

Western Digital My Pasaport ve My Passport Fiyat ve Bulunabilirlik

My Passport ve My Passport for Mac taşınabilir sabit sürücüler iki yıllık sınırlı garanti sunar ve Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda ve yetkili satış noktalarında bulunabilir. My Passport sürücülerinin Önerilen Perakende Satış Fiyatı (MSRP) 79.99$+KDV’den, My Passport for Mac sürücülerinin ise 79.99$+KDV’den başlamaktadır.

My Book masaüstü sürücüleri iki yıllık sınırlı garanti sunar ve Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda ve yetkili satış noktalarında bulunabilir. My Book sürücülerinin “Önerilen Perakende Satış Fiyatı” 129.99$+KDV’den başlamaktadır.

Site Footer