Facebook App ID is missing!

Mutfaklara Özel Yeni Akıllı Çözüm: “e-Chef

Profesyonel mutfak üreticisi Electrolux Profesyonel, air-o-steam Touchline fırınlar için geliştirdiği yenilikçi yazılım “e-Chef”i piyasaya sundu. Electrolux’ün dünya çapındaki kurumsal şefler ağı “Electrolux Chef Academy”nin görüş ve önerileri doğrultusunda geliştirilen e-Chef profesyonel şeflerin mutfaktaki en büyük yardımcısı olarak işlerini inanılmaz derecede kolaylaştıracak.

Yemek tariflerini mutfak, beslenme düzeni, malzeme, sıcaklık, menü ve mevsim gibi türlerine göre gruplandırma imkanı sunan e-Chef ile şefler mutfakta harikalar yaratırken müşterilere de dünya mutfağının özel lezzetlerini yerel tatlarda deneyimlemek kalıyor. Şefler yemek tariflerini diledikleri gibi programlayıp seçebiliyor, hatta dilerlerse kategori bölümünü kendileri oluşturup kişiselleştirebiliyor. Ayrıca maksimum düzeyde performans için, yemek tarifleri bir USB ile Electrolux’un VIP web sitesinden indirilip kaydedilerek diğer air-o-steam Touchline fırınlara aktarılabiliyor. Böylece bir yemek tarifleri koleksiyonu oluşturarak dünyanın her noktasında müşteri memnuniyeti sağlamak hedefleniyor.

Şeflerin işlerini kolaylaştıran air-o-steam Touchline fırının hassas nem kontrolü, patentli lambda sensörü ve altı sensörlü sonda özellikleri sayesinde mükemmel pişirme sonuçlarına ulaşmak hayal olmaktan çıkıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: