Facebook App ID is missing!

Mount & Blade Serisi Tekrar Raflarda

Kılıçları kalkanları kuşanın, zırhları yenileyin! Dünyanın dört bir yanında milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir zevkle oynanan Mount & Blade serisi, gördüğü yoğun ilgi üzerine bir kez daha kutulu versiyonuyla piyasaya çıkıyor ve tüm oyunseverleri birbirinden zorlu savaşlarda kılıç sallamaya davet ediyor. Taleworlds Entertainment ve Aral Game işbirliğiyle Mount & Blade’in kutulu sürümü, perakende mağazalarında yerini almaya hazırlanıyor.


Steam’de satışa çıktığından bu yana en çok oynanan ilk 50 oyun arasındaki yerini kimselere kaptırmayan Mount & Blade serisi, bilhassa takipçilerinin büyük beğenisini toplayan Mount & Blade: Warband ve en son eklentisi Mount & Blade Warband: Viking Quest ile çıtasını yükseltmeye devam etti. 2005’ten bu yana 5 milyon adetten fazla satan oyun aynı zamanda birçok ödüle de layık görüldü.Taleworlds Entertaintment’tan çıkan ve mağazalarda satışa sunulacak olan Mount & Blade oyunları şöyle:

• Mount & Blade
• Mount & Blade: With Fire and Sword
• Mount & Blade: Warband
• Mount & Blade Warband: Napoleonic Wars
• Mount & Blade Warband: Viking Conquest
Mount & Blade II: Bannerlord’a geri sayım devam ederken, Taleworlds ve Aral Game işbirliği sayesinde, seride sahip olmadığınız bir oyun kalmayacak!

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: