Facebook App ID is missing!

Mortal Kombat X’de Maske Düştü!

Korku ve gerilim türünden hoşlananlar muhtemelen 13. Cuma adlı filmi de izlemişlerdir. Elbette bu yapımı yarıda bırakıp kendisini dehşet içinde sokağa atan bir kesimin de olduğunu tahmin edebilmek mümkün.

Bu korkunç filmin baş aktörü ise maskesi ve palasıyla Jason Voorhes. Kristal Gölü’ne gelen ziyaretçileri vahşice öldürmesi ile akıllarda yer eden bu karakter, Mortal Kombat X’te seçilebilir dövüşçülerden biri.

Oyundaki en dehşet dolu karakterlerden biri olan Jason, palasıyla rakiplerini alt etmek isteyen oyuncuların tercihleri arasında. Yalnız bu karakterin namı, sadece oyunda tercih edilebilmesi ile kalmıyor, onun rakiplerini öldürmesini konu edinen videolar, korkunç fatality’ler YouTube’da sıklıkla yayınlanıyor ve büyük ilgi görüyor. En nihayetinde ise Jason’ın yeni bir detayı daha ilginç bir şekilde ortaya çıktı…

Bazı oyun meraklıları, Mortal Kombat X’in X-Ray özelliğini de kullanarak Jason’ın maskesiz halini oluşturmayı başardılar. Maske, adeta ‘düşerken’, böylesine ilginç detaylara yoğunlaşan oyun severlerde takdiri hak ediyorlar.

Ortaya çıkan maskesiz Jason oldukça korkutucu. Maskesini orijinal sinema filminin 3’üncüsünden itibaren kullanmaya başlayan karakterin böylelikle oyunda maskesiz haliyle de dehşet saçabilmesinin önü açılmış oldu. Haberin devamında Jason’ın maskesinin nasıl yok edildiğini açıklayan videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: