Facebook App ID is missing!

MGS 5: The Phantom Pain Ne Zaman Çıkacak?

Metal Gear Solid tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği oyunun çıkış tarihi açıklandı…

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain adlı oyun için çıkış tarihi 24 Şubat 2015 olarak açıklandı. Birçok web sitesinde ve dijital içerik mağazasında görülen bu tarih, aslında heyecanlı bir bekleyişin de tarihi durumunda.

Bilindiği üzere Metal Gear serilerinde, 2014 yılında çıkan Ground Zeroes ile beklentiler tam olarak karşılanamamıştı. Oyunun gösterişli grafiklerine karşın kısa süre içinde tamamlanıyor olması yoğun eleştiri almıştı. Ancak bu faktörün nedeni açıktı.

“Asıl oyun” geliyor!

Söz konusu Metal Gear versiyonunun geliştiricisi Kojima Productions ve dağıtımını üstlenecek olan Konami, aslında 2015 yılında sahne alacak oyuna hazırlık yapıyordu. 2015’te çıkacak oyun için aslında bir tür hazırlık oyunuydu Ground Zeroes. Ve şimdi sıra asıl oyunda; MGS 5: The Phantom Pain geliyor!

Heyecan dorukta

MGS 5: The Phantom Pain’in çıkış tarihi ilk olarak Microsoft Store ve Rakuten’de görünürken, şu anda birçok perakende satış platformunda da tarih verilmiş durumda. 24 Şubat günü MGS 5: The Phantom Pain oyun severlerle buluşmaya başlıyor. İlginin oldukça yoğun olması bekleniyor. Peki oyun, hangi platformlarda yayınlanacak?

Hangi platformlara çıkacak?

MGS 5: The Phantom Pain’in başta PlayStation 4 ve Xbox One olmak üzere PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için de çıkacağı açıklandı.

Site Footer

%d bloggers like this: