Facebook App ID is missing!

Monster Notebook İle Masaüstü Performansını Dize Getirin

Monster Notebook, NVIDIA GeForce GTX1060 ekran kartlı Tulpar T5 V8.1 modeliyle oyunseverleri masaüstü PC toplamanın zorluklarından kurtarıyor.

Monster Notebook, Monster Tulpar T5 V8.1 15.6″ Gaming Laptop ile Türkiye’deki oyunseverlere bir kez daha en iyi oyun bilgisayarından birini sunuyor. Bünyesinde barındırdığı 6GB GDDR5 NVIDIA GeForce GTX1060 ekran kartı ile donatılan Tulpar T5 V8.1 eşsiz grafikleri ve kusursuz performansı zahmetsizce bir araya getiriyor.

Performans Canavarı Bir Gaming Laptop

Monster Notebook, adeta masaüstü oyun bilgisayarlarının gaming notebook’lardan daha iyi olduğu düşüncesini yıkmak için hazırladığı bu modeli her detayıyla oyuncular için tasarlamış. Gerektiğinde 3.5 GHz hızında çalışabilen Intel Skylake mimarisiyle üretilmiş 2.6 GHz hızındaki Core i7-6700HQ işlemcisi, 2133MHz hızındaki 8GB belleği ve 560 MB/saniye okuma hızı sunan 240GB M.2 Sata SSD ve 7200 RPM hızındaki 1TB kapasiteli geniş depolama ünitesinden doğan üstün performansıyla kendine hayran bırakıyor.

Tek Tuşla Eğlenceye Dalın

Kusursuz performansı zahmetsizce sunan bu gaming laptop ile doğru anakartı, uygun işlemciyi, uyumlu çalışacak bellekleri seçmek için onlarca marka ve model arasında boğulmanıza gerek kalmayacak. Oyun tutkunlarına en iyi performansı sunmak için titizlikle bir araya getirilen Monster Notebook sayesinde oyunculara tek kalan, açma düğmesine basıp arzu ettikleri oyunun keyfini çıkarmaktan ibaret.

GTX1060’lı En Uygun Gaming Laptop

Performansıyla göz dolduran bu harika model Türkiye’deki NVIDIA GeForce GTX1060 ekran kartına sahip oyun bilgisayarları içerisinde en uygun fiyata sahip olan seçenek olarak da öne çıkıyor. Kusursuz performansı yalnızca 2,7 kilo ağırlığındaki şık metal gövdesine sığdıran Monster Tulpar T5 V8.1 sayesinde oyunseverler gittikleri hiçbir yerde oyun oynama keyfinden mahrum kalmayacaklar.

Site Footer

%d bloggers like this: