Facebook App ID is missing!

Masaüstü Bilgisayarınız Artık Cebinizde

Lenovo, ürettiği çığır açan ürünlerle teknolojiyi sizin için daha da mobil hale getiriyor. Lenovo’nun yeni teknolojisi IdeaCentre Stick 300, evinizde yada işyerinizde kullandığınız bilgisayarınızı bir akıllı bellek boyutuna sığdırıyor.

Sadece 65 gr hafifliğine ve 12,5 santim uzunluğa sahip olan avuç içi büyüklüğündeki ürün, bulunduğunuz her ortamdaki televizyon ve monitörlerle uyumlu çalışarak size sınırsız özgürlük alanı sunuyor. Yani iş bilgisayarınızı cebinizde evinize taşıyabilir, salonunuzdaki televizyonunuza bağlayıp yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, internete girip dev ekranda sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Windows 8.1 ve Windows 10 uyumlu olan cihaz, dahili Wireless ve Bluetooth bağlantısına sahip. 32 GB eMMC depolama özelliği olan Lenovo Stick 300, opsiyonel olarak yükseltilebilir micro SD depolama imkanı da sunuyor.

Hem öğrenciler hem de çalışanlar için daha hafif ve çok daha mobil bir çözüm sunan Lenovo IdeaCentre Stick 300, hediyesi multimedya el klavyesi ile birlikte 599 TL’lik uygun fiyatıyla satışa çıktı.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: