Facebook App ID is missing!

Maksimum Kahve Keyfi

Siemens Ev Aletleri, en yeni EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, aileniz ve dostlarınızla kafelerdeki kahve keyfini yıllar boyunca evinizde yaşayabileceğiniz en güzel yatırımınız olacak. Makine aynı zamanda TFT göstergeli şık interaktif ekranı, siyah paneli ve parmak izi göstermeyen paslanmaz çelik gövdeli tasarımıyla Siemens’in yüksek estetik zevkini yansıtıyor.

Size özel kişisel kahve seçeneği 6 profillik hafızasıyla kahvenizi tam istediğiniz özellik ve kıvamda aklında tutan akıllı kahve makinesi, tek bir dokunuşla Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Latte Macchiato, sütlü kahve, Espresso Macchiato, Cappuccino ve Cafe Latte hazırlayabiliyor. Mükemmel aromayı elde etmek için en ideal bar basıncı uygulayabilen makine, AromaDouble Shot fonksiyonu ile de kahve aromasından ödün vermeden ekstra yoğun kahve seçeneği sunuyor. İsterseniz süt köpüğü, sıcak süt veya sadece sıcak su hazırlayabiliyorsunuz. Bütün bu üstün yeteneklerini sergilerken işini sessizce yapmayı başaran TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, her içecekten sonra süt sistemini otomatik temizleyen basınçlı sistemiyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Akıllı yalıtımı sayesinde Siemens’in espresso makinelerinin en sessizi olan TI903209RW kahve makinesi, 5 farklı ölçüde ayarlanabilen içecek seçenekleri (kahve yoğunluğu, çekirdek miktarı, bardak boyutu, kahve ve süt sıcaklığı), yüksekliği ayarlanabilir kahve çıkışı, aynı anda iki kahve veya espresso yapabilmesi ve kolayca çıkartılan, gövdeye gizlenmiş 2,3 litrelik su tankıyla kahve keyfine üstün bir konfor katıyor. Kahve veya su biterken de erken uyarı veriyor.

1500 watt’lık gücü ve yüksek kaliteli seramik kahve öğütücüsü (silent cream drive) ile çekirdek öğütme inceliğini istediğiniz gibi ayarlamayı mümkün kılıyor. Öğütülmüş kahve için de ikinci kahve haznesi bulunuyor. Sabahları ilk fincan kahvenizi 45 saniyede hazırlayabilen hızlı kahve makinesi tam 15 bin fincan garantisi veya 24 ay garanti ile sunuluyor.

~dont display~

Site Footer