Facebook App ID is missing!

LG’nin Popüler Kulaklığı Güncellendi

LG Electronics‘in modern tasarıma, rakipsiz ses kalitesine ve gelişmiş bir kullanım rahatlığına sahip en yeni LG Tone Infinim (HBS-910) kulaklıklarını tanıttı. İlk olarak Şubat ayında ABD’li kullanıcılarla buluşacak olan yeni ürün, sonrasında Asya ve Avrupa pazarında da kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Popüler HBS-900 modelinin geliştirilmiş bir versiyonu olan yeni Tone Infinim, toplanabilen kablolar ve üstün Harmon/Kardon ses kalitesi gibi bir önceki modelin bütün güçlü özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Tone Infinim, rekabet ettiği diğer kulaklıklarda bulunmayan metal gövde ve uzun ömürlü batarya gibi özellikleri de kullanıcılara sunuyor. Geliştirilmiş Quad-Layer Speaker Technology’si sayesinde tüm ses seviyelerinde daha dengeli olmanın yanında frekans karşılama oranını geliştirerek çok daha zengin baslar ve yumuşak tizlerle kusursuz bir ses deneyimi sunuyor.

Kalabalık metro tünelleri ya da şehir sokakları gibi yüksek gürültülü mekanlarda müzik dinlemek Tone Infinim sayesinde bir zorluk olmaktan çıkıyor. Dual Cancelling özellikli mikrofonları sayesinde kullanıcılar istedikleri ortamda telefon görüşmesi yapabiliyorlar. LG, yeni HBS910 ile ücretsiz Tone&Talk Android uygulamasını da iki yeni özellikle güncelliyor. Yeni Voice Memo ve Find Me özellikleri Tone Infinim’in yapılan konuşmaları kaydedilebilmesini ve kaybedilen akıllı telefonların yerinin tespit edilebilmesini sağlıyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: