Facebook App ID is missing!

LG’den Akıllı Gardırop; LG Styler

Teknoloji firmalarının ilginç ürünleri, genelde fuarlarda kendilerini gösterirler. LG de bu kuralın dışına çıkmayarak, aslında bir süredir Güney Kore’de satışta olan ilginç ve marifetli elbise dolabını Las Vegas’ta düzenlenen CES 2015 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıttı.

Kıyafetleri buharla temizleyebilen, üzerlerindeki kötü kokuları alan ve çeşitli aromalardan biri ile yeni bir kokuya kavuşmasını sağlayan akıllı dolap LG Styler, kıyafetlerin yenilenmelerini sağlıyor.

Güney Kore’de bir süredir piyasada olan LG Styler’ın fiyatı yaklaşık 2.000 Dolar. Buzdolabını andıran tasarımı ile dikkat çeken Lg Styler, buharla temizleme görevini 39 dakikada gerçekleştiriyor. Dolabın bir diğer özelliği ise, bizim anladığımız türden bir temizlik gerçekleştirmek yerine, kıyafetlerin üzerinde biriken ve özellikle astım gibi solunum sorunlarına neden olan mayt ya da diğer bakterileri temizleyebilmesi.

LG Electronics Ev Aletleri Bölüm Başkanı Seong-Jin Jo “LG Styler hem ıslak hem de kuru temizlemeye uygun olan kıyafetlere işlem yapabiliyor. Gömlek, takım elbise, kazak ya da gömlek fark etmeksizin, birden çok türde kumaşa sahip tüm kıyafetlerin yenilenmesi ve ütülenmesi işini LG styler tek başına gerçekleştirebiliyor ve bu da onu benzersiz bir ürün haline getiriyor.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Site Footer

%d bloggers like this: