Facebook App ID is missing!

LG V20 Tanıtım Tarihi Netleşti

LG V10’un halefi niteliğinde olacak LG V20 modeli, 6 Eylül günü San Francisco’da tanıtılacak.

Akıllı telefon piyasasının en önemli oyuncularından biri olan LG, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü LG V10 modelini, LG V20 ile devam ettirecek. Firma 6 Eylül günü San Francisco’da düzenleyeceği lansman için basın davetiyeleri göndermeye başladı. Gönderilen davetiyeler, “daha çok oyna” ve “ikinci hikaye başlıyor” sloganları ile dikkat çekiyor.

Daha önce firma tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda LG V20’nin yeni nesil Android işletim sistemi olan 7.0 Nougat ile gelecek ilk akıllı telefon modellerinden biri olacağını biliyoruz. Bunun dışında henüz netlik kazanmış bir özelliği yok ancak bir önceki modeli baz alınarak yapılan tahminlere göre 5,5” ebadında 1080p çözünürlük sunan ekrana, Snapdragon 820 işlemciye, 4 GB RAM’e, 32/64 GB depolama alanına, 20 MP arka kameraya, 8 MP ön kameraya ve USB-C tipi giriş yuvasına sahip olacağı düşünülüyor.

Ayrıca geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen V10 modelinde biri 5,7 inçlik QHD, diğeri ise her zaman açık olan ufakça bir ekran olmak üzere iki ekran yer alıyordu. Bu yıl tanıtılacak modelde de benzer bir sıra dışı özellik yer alabilir.

Site Footer