Facebook App ID is missing!

LG Tone Ultra Bluetooth Kulaklıklar Pazara Farklılık Getiriyor

LG Electronics, orta sınıf stereo kulaklıklarının en yenisi olan LG TONE ULTRA’yı (HBS-810) Bluetooth kulaklık portföyüne ekledi. TONE ULTRA HBS-810 Ağustos sonunda ABD’de satışa çıktıktan sonra Asya ve Avrupa’da da satışa sunulacak. LG TONE Serisi Bluetooth kulaklıkları satışa çıktığı Ekim 2010’dan beri 10 milyonun üzerinde kullanıcıya mükemmel bir ses deneyimi yaşatıyor. HBS-810 ile birlikte çok daha fazla kullanıcı yeni TONE ULTRA’nın üst düzey özelliklerinin yanında esnekliği ve yüksek ses kalitesine oldukça hesaplı bir şekilde ulaşabilecekler.

HBS-810, TONE ULTRA HBS-800’ün üst düzey takipçisi olarak gelişmiş ses deneyimi sağlamak için özellikle tasarlandı. TONE ULTRA kulaklıkları dünyanın lider ses elektroniği uzmanlarından JBL ile yapılan işbirliği sayesinde kullanıcılara en üst düzey ses kalitesi sağlıyor. TONE ULTRA’nın sahip olduğu Quad-Layer Speaker Technology, gelişmiş bas ve mid tonları rahatlıkla duymanızı sağlarken geliştirilen ses eşitlemesi üzerinden tüm ses kalitesini yukarıya çekiyor. Esnek silikon jel kulaklıklar kulağı tamamen kaplayarak dış seslerden en az şekilde etkilenen üst düzey ses yalıtımı ve daha temiz müzik dinleme olanağı veriyor.

Yeni TONE ULTRA’nın sahip olduğu gelişmiş özelliklere daha önce sadece üst kalitedeki kulaklıklarda rastlanıyordu. LG’nin yenilikçi kablo yönetim teknolojisi kulaklıkların çevresindeki kabloların tamamen içeri çekilmesini sağlayarak hem karmaşık bir görüntünün önüne geçiyor hem de kulaklıkların şık görüntüsünü her zaman koruyor. Çift yönlü kontrol düğmeleri ses kontrolü yanında hızlı ileri sarma ve başa sarma gibi özellikleri de kolaylıkla yerine getiriyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: