Facebook App ID is missing!

LG Sirius Deluxe İle Yaz Sıcaklarına Teslim Olmayın

Aşırı sıcakların sağlığa olumsuz etkilerinden kurtulmak isteyenlerin alternatifi olan LG Sirius Deluxe Inverter V, sahip olduğu yüksek A++ enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve harcanan enerji miktarını gerçek zamanlı izleme avantajı sunuyor.

Ramazan ayının sıcak ve uzun yaz günlerine gelmesi ile iftara kadar hissedilen yorgunluk katlanarak artıyor. Oysa LG Electronics’in inovatif kliması Sirius Deluxe Inverter V kullananlar, evlerinde ve ofislerinde bahar serinliğini yaşıyorlar. Aşırı sıcakların sağlığa olumsuz etkilerinden kurtulmak isteyenlerin alternatifi olan Sirius Deluxe Inverter V, sahip olduğu yüksek A++ enerji verimliliği sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor ve harcanan enerji miktarını gerçek zamanlı izleme avantajı sunuyor.

Sağladığı eşsiz ve doğal bir hava akımı sayesinde, yaz döneminde doğal bir serinlik, kış döneminde ise her noktada eşit ısınma sağlayan LG Sirius Deluxe Inverter V, yazın bunaltıcı sıcaklarından etkilenmeden, yayla ferahlığında bir Ramazan geçirmenizi sağlayacak. Aşırı sıcakların sağlığa olumsuz etkilerinden kurtulmak için avantajlı bir alternatif olan Sirius Deluxe Inverter V, 15Hz daha azaltılmış titreşim seviyesi ve yüzde 20 azaltılmış tork kontrolüne sahip gelişmiş kompresör teknolojisi sayesinde çok daha sessiz ve çok daha yüksek performansta çalışıyor. 9 metre uzaklıktan bile hissedilebilen güçlü uzun hava akımı ile de yaz sıcaklarında vazgeçilmeziniz olmaya aday Sirius Deluxe Inverter V, şık tasarımıyla mekana tarz katıyor.

Son 20 yıldır havalandırma ve iklimlendirme ürünlerinde aralıksız büyüme göstererek, bu alanda yüksek seviyede rekabetçi bir ortam yaratan LG, havalandırma ve iklimlendirme ürünlerinde, en sıcak yaz aylarında bile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede, enerji tasarrufu sağlayan yeşil teknolojili inovatif ürünler sunuyor.

Site Footer