Facebook App ID is missing!

LG G4 S Snapdragon 615 ile Geliyor

Koreli teknoloji devi LG’nin bu yıl piyasaya sürdüğü G4 modeli, firmanın en üst seviye akıllı telefon modeliydi. Seriye yeni modeller eklemeye hazırlanan LG, G4’ün farklı versiyonları üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu modellerden biri de LG G4 S olarak adlandırılan orta sınıfa yönelik yeni model. G4’ün tasarım hatlarını devam ettiren telefonun teknik özellikleri GFXBenchmark sonuçlarıyla ortaya çıktı.

Test sonuçlarına göre LG G4 S’de, Qualcomm’un 8 çekirdekli Snapdragon 615 çip seti ve Adreno 405 grafik yongası görev yapacak. 5.2 inç boyutundaki 1080p çözünürlüklü ekranla geleceği tahmin edilen telefon, 2GB RAM, 16GB dahili depolama alanı ve microSD kart desteğiyle arttırılabilir hafıza, 8 mega piksel çözünürlüğünde arka, 5 mega piksel çözünürlüğünde selfie kamerasıyla gelecek. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemini kullanacak olan LG G4 S Bluetooth, Wi-Fi ve NFC desteği gibi zengin bağlantı seçenekleriyle karşımızda olacak.

Orta sınıfta rekabeti kızıştırmaya hazırlanan LG G4 S, rakiplerine şimdiden gözdağı veriyor. Orta sınıf için başarılı özelliklerle donatılan telefonun ne zaman satışa sunulacağı vesatış fiyatıyla ilgili bilgi, şuan için mevcut değil. Umarız LG G4 S’i ülkemizde de görebiliriz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Site Footer

%d bloggers like this: