Facebook App ID is missing!

LG G4 PRO Snapdragon 820 ile Gelebilir

Geçtiğimiz hafta LG’nin metal gövdeye sahip LG G4 versiyonu üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. LG’nin bu yıl piyasaya sürdüğü amiral gemisi LG G4’ün metal gövdeli versiyonu, donanım olarak daha güçlü olarak karşımıza çıkacak. LG G4 Pro adını alacak olan telefonla ilgili Çinli sosyal medya sitesi Weibo üzerinden çeşitli açıklamalar yapıldı.

Açıklamalara göre metal gövdeli LG G4 Pro’da, Qualcomm’un Snapdragon 820 çip setini kullanacağı ve 5.8 inç ekran boyutundaki 2560×1440 piksel çözünürlüğündeki ekranla geleceği iddia edildi. Arıca telefonun 4GB RAM ile birlikte 32GB ve 64GB dahili depolama alanlarıyla satışa sunulacağı söylendi. LG G4 Pro henüz piyasaya çıkmayan 64-bitlik Snapdragon 820 çip setiyle iyi bir performans sunduğu takdirde, LG’nin Pazar payını genişletecek özelliklere sahip olabilir.

LG G4 Pro ile birlikte geleceği tahmin edilen özelliklerden biri de 27 mega piksel çözünürlüğündeki arka kamera ve 8 mega piksel çözünürlüğündeki selfie kamerası.  Eğer bilgiler doğruysa, LG rakiplerine büyük bir göz dağı verecek gibi görünüyor. Şuan için detaylar doğrulanabilmiş değil. LG G4 Pro ile ilgili detaylı bilgiler ortaya çıktığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Site Footer

%d bloggers like this: