Facebook App ID is missing!

Lenovo’dan Dayanıklı S90

Lenovo’nun yeni akıllı telefonu S90, alüminyum yekpare tasarımı, güçlü işlemcisi ve sadece 6.9 mm inceliği ile dikkat çekiyor. HD Süper AMOLED 5 inç boyutunda ekrana sahip olan Lenovo S90, 13 MP arka ve 8MP ön kamerası ile selfie çekimlerini daha kaliteli bir boyuta taşıyor. Ayrıca loş ortam sensörları, her iki kameraya entegre edilmiş LED flaşları ve Beautification (Güzelleştirme) özelliklerine sahip S90, her aydınlatma koşulunda fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

Lenovo S90, Wi-Fi bağlantısıyla doküman paylaşımına izin veren SHAREit uygulaması sayesinde Bluetooth’tan 40 kat daha hızlı aktarım yapılabiliyor. Bu özellik sayesinde resimler, notlar ve rehber de dahil telefonunuzda bulunan tüm bilgileri yeni Lenovo telefonunuza sadece birkaç dakikada aktarabilirsiniz. Ayrıca Lenovo’nun akıllı telefonlarına özel  Security uygulaması ile telefon performansınız hızlanırken, virüs ve diğer zararlı yazılımlardan korunma olanağı bulacaksınız.

Android OS, v4.4.4 işletim sistemi ve 1,2 GHz 64-bit dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemcisi sayesinde S90, hem video izleme hem de oyunlarda iyi bir performans sunuyor. 32GB depolama alanı  ile birlikte tercih edebileceğiniz Lenovo S90, 1099 TL’lik fiyatıyla ve gri, gold ve platin renk seçenekleriyle S90 mutlaka akılda tutulması gereken iyi bir alternatif.

Site Footer

%d bloggers like this: