Facebook App ID is missing!

Lenovo VIBE P1 Pro Türkiye’de

5.5” inçlik bir full HD ekrana sahip Lenovo VIBE P1 Pro, Qualcomm Snapdragon 616 işlemcisi, 3GB RAM belleği ve 32 GB dahili hafızasıyla da hızlı ve kusursuz medya deneyimi sunuyor. P1 Pro, 5000 mAh’lık bataryası ile adeta güç gösterisi yaparken, diğer cihazları da şarj edebilen, Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını paylaşmaktan çekinmiyor.

24W’lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de göz dolduran Lenovo  telefon, tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz. 4.5 G uyumlu olan VIBE P1 Pro, 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile tam bir rekortmen.

Lenovo P1 Pro Parmak izi okuyucusu özelliği ile de kişisel güvenliğinizi ön plana çıkartıyor. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ile en güzel fotoğraflarınıza imzasını atacak olan Lenovo VIBE P1 Pro, şimdi gold renk seçeneği ve 1.399 TL’lik fiyatıyla Türkiye’de satışa sunuldu.

Site Footer

%d bloggers like this: