Facebook App ID is missing!

Kış Sezonu Saç Stili Yenileniyor

Arzum Bellissima Serisi, saç düzleştiricileri, saç kurutma makineleri ve yeni nesil saç fırçası modelleriyle kış sezonu saç trendlerini yakalamanıza yardımcı oluyor. Yazın güneşten ve denizden yıpranan saçların bakımı kış aylarında önem kazanıyor. Arzum Bellissima ile yapılan düz fönlü saçlar, bohem veya gevşek dalgalar ve retro bukleler kış sezonunda da stilinizi tamamlama fırsatı veriyor. Bakımına özen gösteren kadınların en büyük yardımcısı Arzum Bellissima Serisi, kuaför salonlarındaki profesyonelliği evlere taşıyor.

Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, saçınızı kolayca kuruturken istediğiniz gibi şekillendiriyor. Kuaför salonlarında kullanılan fön makinelerinin bütün özelliklerine sahip AC motorlu Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, evinizin konforunda saç stilinizi yeniliyor. Uzun ömürlü ve güçlü hava akışı ile saçları hızla kurutan, profesyonellerin tercihi Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, difüzör özelliğiyle kuruturken saçın doğal dalgalarını canlandırıyor.

Arzum Bellissima Creativity Saç Düzleştirici, her düzleştiricide olmayan özel tasarımı sayesinde düzleştirmenin yanı sıra mükemmel ve hareketli bukleler yapma imkanı veriyor. Makinenin hareket eden plakaları ısıyı her noktaya eşit dağıtıyor. Bu sayede saçın her yerine aynı şekli verebiliyor. Bellissima Creativity Saç Düzleştirici, saçlara parlak ve sağlıklı görünüm kazandırıyor. Keratin katkılı seramik kaplama plakaları ile düzleştirirken saçın bakımına da yardımcı olan Arzum Bellissima Creativity Infrared Saç Düzleştirici’nin sıcaklık ayarı her saç tipine uygun olarak (130 ºC – 230 ºC) ayarlanabiliyor. Mükemmel bukleler için özel tasarım yuvarlak gövdeye sahip olan ürün, Dual Action System, 4’lü plaka sistemi ve Türkiye’de ilk olan Infrared teknolojisi sayesinde saçın yıpranmasını önlüyor.

Arzum Bellissima Yeni Nesil Saç Fırçası, diğer fırçalardan farklı olarak üfleme yerine entegre ısı sistemiyle çalışıyor. Bu sayede fırçalı saç maşası görevi görüyor. Özel tasarım fırça uçları maşanın kavrayamadığı saçları rahatlıkla kavrayarak saçın tümüne etki ediyor. İyon teknolojisine sahip Arzum Bellissima Yeni Nesil Saç Fırçası, elektriklenmeyi engelleyerek canlı ve parlak bir görünüm sağlıyor. Bellisima by Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası, entegre ısı sistemi sayesinde kadınları kısa sürede bakımlı ve kuaför eli değmiş gibi görünen saçlara kavuşturuyor. Bellissima by Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası’nın 25 ve 30 mm olmak üzere iki seçeneği bulunuyor.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: