Facebook App ID is missing!

Kampanyalar ve İndirim Kuponları Sayfası Yayında; Tüm Markalar Tek Ekranda!

Ekonomik alışverişi daha kolay ve daha keyifli hale getirmek için, takipçilerimizin çok seveceğini düşündüğümüz özelliklerden birini daha hayata geçirdik; Kampanyalar ve İndirim Kuponları sayfamız yayında!

İnternet üzerinden alışverişin çokça tercih edildiği son yıllarda, hayatımıza giren markaların ve ürünlerin sayısı da haliyle fazlalaştı. İnternete bağlanabildiğimiz herhangi bir ortamda, web mağazalarına girip birçok ürünü inceleyebiliyor, kullanıcı yorumlarını okuyabiliyor ve Cimri.com ile en uygun fiyatın hangi web mağazasında olduğunu görerek satın alma gerçekleştirebiliyoruz. Geleneksel alışverişte gezemediğimiz kadar mağazayı gezme fırsatı bulduğumuz bu yeni düzenin karşımıza çıkardığı en zorlu kısım ise her bir markayı takip etmek, mağazaların kampanyalarından, indirim dönemlerinden haberdar olmak oluyor. Her bir markanın e-mail bültenlerine abone olmak, SMS listelerine eklenmek gibi çözümler karşımızda dursa da, Cimri.com’da yeni hayata geçirilen “Kampanyalar ve İndirim Kuponları” sayfası sayesinde artık takip etmek tamamen sizin kontrolünüze geçiyor.

Kampanyalar ve İndirim Kuponları

Cimri.com ana sayfasında ve hatta tüm sayfalarında hemen üst kısımda, arama barının yanında 4 adet avantaj ikonunu görebilirsiniz. Daha önce eklenen Broşürler, İndirimli Ürünler, Günün Fırsatları ikonlarının hemen yanında yer alan Kampanyalar ikonu ile kırtasiyeden giyime, temizlik ürünlerinden makyaj markalarına kadar birçok markanın kampanyalarını ve indirim kuponlarını tek bir ekranda listeleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan bir ürünü araştırırken, markaların kampanyalarını da göz önünde bulundurarak hem istediğiniz ürünü, hem de indirimli fiyatı bir arada yakalayabilirsiniz.

Cimri.com’da yer alan yüzlerce markanın kampanyasını aynı ekranda göreceğiniz bu sayfayı ise kullanmak son derece kolay. Tüm markaları bir arada görüntüleyebilir ya da sol tarafta marka isimlerinin yer aldığı sütunu kullanarak filtreleme yapabilirsiniz. Markadan ziyade ürüne öncelik veriyorsanız yine üst kısımda bulunan kitap, gözlük, kozmetik gibi kategori ismini seçerek, ihtiyacınız olan üründeki markaların kampanyalarını karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda yine yan sütunda bulunan Kampanyalar ya da Kuponlar filtresini tercih edebilir, işinize daha çok yarayacak olan seçeneği kullanarak ekonomik alışverişinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Kampanyalar ve İndirim Kuponları sayfasında, dikkatinizi çeken markayı seçtiğinizde doğrudan markanın web sitesine yönlenecek ve hem kampanya detaylarını, hem de kampanyaya dahil olan ürünleri detaylıca inceleme fırsatı bulacaksınız.

Alışveriş ihtiyacınız olduğunda ya da sadece ürünleri araştırmak istediğinizde Cimri.com’u açılış sayfanız yapmayı unutmayın. Ürünler hakkında detaylı bilgiler, yorumlar ve fiyat karşılaştırması yapabilmenizin yanında, Cimri.com’un hayata geçirdiği İndirimli Ürünler, Fırsatlar ve Kampanyalar sayfaları sayesinde araştırma yaparken sadece fiyattan değil, zamandan da tasarruf edeceksiniz!

Site Footer