Facebook App ID is missing!

Kamp Yaparken Yanınızda Olması Gereken Eşyalar

Kamp mevsimi başladı! İşte kamptayken mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken malzemeler. En uygun fiyatlı kamp malzemeleri ise cimri.com’da!

Çadır

Sizi mevsim koşullarından koruyacak sağlam bir çadır, ilk altın kural. Güneşe karşı ve rüzgardan koruyan, ayrıca su geçirmeyen bir çadır işinizi görecektir. Ayrıca çadır altlığı ve çadır kazığı da ihtiyacınız olabilecek malzemeler arasında.

kamp eşyaları

Uyku Tulumu veya Şişme Yatak

Soğuk havalarda sizi hastalıktan koruyacak bir uyku tulumu mutlaka yanınıza almalısınız. Hava uyku tulumu için sıcaksa rahat uyumak için şişme yatak da tercih edebilirsiniz. Kış kampı yapacak olanlara yanına mat almasını da öneriyoruz. Şişme yatağı ve matı şişirmek için de bir pompa ihtiyacınızı görecektir.

Kamp Sandalyesi ve Masası

Kamp sandalyesi artık sadece kampta değil her anda ihtiyacımız olan bir eşya oldu. Arabanın bagajına atın, sonra manzarasını beğendiğiniz her yerde durun bir kahve keyfi yapın 🙂 Kampta olsanız bile konforunuzdan ödün vermek istemiyorsanız yanınıza rahat taşınabilir bir masa da alabilirsiniz.

Kamp Mutfağı

Kampın belli başlı eşyalarından birisi de ocak. Böylece ateş yakmadan veya mangal yapmadan rahatça yemek yapabilirsiniz. Tencere, çaydanlık, termos, matara gibi eşyaların yanında yiyecek almayı da ihmal etmeyin. Yemeklerin bozulmaması için de yanınızda buzdolabı ve saklama kapları götürebilirsiniz. En önemli nokta ise çöplerinizi atmak için de çöp torbası götürmeyi unutmamanız 🙂

kamp ihtiyaçları

Fener veya Lamba

Eğer karanlık bir yerdeyseniz, etrafı aydınlatmak için fener veya kamp lambasına mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Kimse zifiri karanlıkta kalmayı sevmez 🙂

İhtiyacınız Olabilecek Diğer Eşyalar

Battaniye, ilkyardım kiti, çakı, bıçak, balta, çakmak/kibrit, harita, pusula, hamak, mum, pil, şemsiye, sırt çantası, sinek ilaçları, yürüyüş batonu ve tente.

Site Footer