Facebook App ID is missing!

İstanbul ’a Gelirken Yanınızda Bulundurmanız Gereken 5 Eşya

İstanbul ’u ziyaret etmek için en güzel mevsim sonbahar, ne çok sıcak ne çok soğuk. O yüzden İstanbul’u gezmeyi düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Tabii hazırlıklı gelmekte de fayda var, ihtiyacınız olabilecek eşyaları sizin için listeledik.

Fotoğraf Makinesi

İstanbul’un her yeri o kadar fotojenik ki fotoğraf makinenizi elinizden düşüremeyeceksiniz. Her mevsim çok güzel olan İstanbul sonbaharda turuncuya bürünüyor ve güzelliği katlanıyor. Sonbahar renklerinin tadını çıkarmak için ise gidebileceğiniz yerlerin başında Atatürk Arboretum’u geliyor.

Powerbank

Eğer fotoğraf makineniz yoksa tabii ki ikinci seçenek cep telefonları 🙂 Cep telefonlarınızın şarjının da hemen bitmemesi için çok basit bir çözümümüz var: powerbankler. Böylece vapurda çay içerken müzik dinleyebilir, Galata Kulesi’ne çıkıp doya doya fotoğraf çekebilir ve en güzel anlarınızı videoya alabilirsiniz.

istanbul

Yağmurluk & Şemsiye

Ne demişler İstanbul’un havasına güven olmaz 🙂 Ne olur ne olmaz bavulunuza yağmurluk ve şemsiye koymanızı tavsiye ederiz. Böylece hava durumu güneşli gösterse bile yağmur yağan İstanbul’da hazırlıksız yakalanmamış olursunuz.

Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü sadece İstanbul için değil her daim kullanılacak bir eşya. Bulutlu havalarda bile gözümüz kamaşabiliyor, o yüzden yanınızda bulundurmakta fayda var.

Yürüyüş Ayakkabısı

Sultanahmet’te Ayasofya Müzesi’ni, Fatih’te Topkapı Sarayı’nı veya Beşiktaş sahillerini gezerken en çok ihtiyacınız olan rahat bir yürüyüş ayakkabısı olacak çünkü İstanbul gezmekle bitmiyor 🙂

Bu eşyaları en uygun fiyattan nerede bulabilirim diye düşünüyorsanız da cevap çok basit: cimri.com!

Site Footer