Facebook App ID is missing!

İşinize Değer Katın

Sony, profesyonel projektör yelpazesine beş yeni model ekliyor. Yeni modellerin her biri üstün görüntü kalitesi ile yüksek beyaz ve renk parlaklığı sunacak ve kurumsal uygulamalar ve eğitim uygulamaları gibi birçok ticari uygulamada daha fazla esneklik sağlayacak biçimde tasarlandı. Yeni kompakt projektörler VPL-EX315VPL-EX345VPL-EW315VPL-EW345 ve VPL-EW348 modellerinden oluşuyor. VPL-EX315 ve VPL-EW315 3LCD modellerinin parlaklık seviyesi 3800 lümen ve VPL-EX345, VPL-EW345 ve VPL-EW348 3LCD modellerinin parlaklık seviyesi ise 4200 lümen. Tüm modeller aydınlık odalarda doğal ve canlı renkler üretmek için BrightEra panel (WXGA 0,75 inç, XGA 0,63 inç boyutlu) kullanıyor.

Yeni projektörler, kolay bakım imkânı sunan arkadan erişilebilir yan lamba ile Sony’nin müşterilere kurulum esnekliği sunma yaklaşımını devam ettiriyor. Projektörün yaklaşık 4 kg ağırlığındaki kompakt tasarımı, projektörü taşınabilir uygulamalar için de elverişli bir seçenek haline getiriyor. VPL-EW348 modelinde kolay bağlantı kurmak ve toplam sistem maliyetini azaltmak için dahili HDBaseT arabirim bulunuyor. Tek bir Cat5e/6 kabloyla 100 metreye kadar (328 fit) video, ses, kontrol ve IP iletimi sağlayan HDBaseT özellikleri, kurulumcular ve entegratörlerin kullanması gereken kablo miktarını azaltıyor. Daha az kablo kullanıldığında sinyal uzatıcı ve alıcı kutusu sayısının da azalması, arıza riski taşıyan noktaların sayısının düşmesi anlamına geliyor. Her modelde, profesyonel A/V pazarında gelişmekte olan dijital cihazlarla bağlantı kurmak için iki HDMI bağlantı noktası bulunuyor.

Yeni modeller düşük güç tüketimiyle optimum enerji verimliliği sunarak lamba ömrünü uzatıp toplam operasyon maliyetini azaltacak biçimde tasarlandı. Seçilen lamba moduna bağlı olarak lamba ömrü yaklaşık 10.000 saate kadar çıkabiliyor. Diğer enerji verimliliği işlevlerinden biri olan Sony‘nin otomatik lamba karartma işlevi, projektörün statik sinyalle beslenirken açık bırakıldığını akıllı bir şekilde algılamasını sağlıyor. Statik sinyal algılandığında, kullanıcı tarafından seçilen belirli zaman aralıklarının ardından lamba orijinal parlaklığın belirlenen yüzdesine kısılabiliyor. Projektörler ağ üzerinden sunum ve uzaktan kumanda işlevleri kullanılarak tablet veya akıllı telefonla kontrol edilebiliyor. Her modelde 16 W hoparlör bulunuyor ve sessiz tasarımları 29 dB – 35 dB aralığında çalışıyor. Giriş etiketi işlevi, kullanıcıların bağlı ekipmanı anlaşılır bir şekilde düzenlemesine yardımcı oluyor.

VPL-EX315 ve VPL-EX345 (XGA) Ekim 2015’te, VPL-EW315 ve VPL-EW345 (WXGA) Kasım 2015’te, VPL-EW348 (WXGA ve HDBaseT) ise Ocak 2016’da satışa sunulacak.

~dont display~

Site Footer