Facebook App ID is missing!

Rowenta IPL Instant Soft Sayesinde Pürüzsüz Bir Ten

Rowenta, yeni IPL Instant Soft ile kadınların gönlünü bir kez daha fethetti. Konsantre ışık atışı sayesinde daha ilk seansta istenmeyen tüylerde gözle görünür oranda azalma sağlıyor. Pürüzsüz bir vücudun keyfini sürmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan IPL Instant Soft, değiştirilebilen başlığı sayesinde maksimum hijyen sağlayarak tüm aile üyelerinin ortak kullanımı için ideal bir tercih oluyor.

Hassas yüz bölgesinde kullanım imkanı

Rowenta IPL Instant Soft ile artık yüzünüze de rahatlıkla epilasyon uygulayabileceksiniz. Patentli özel döner başlık sistemi ile unutulan bölge kalmadığı gibi aynı bölgeye iki kere atış yapılamıyor. Aynı zamanda düzensiz epilasyondan kaynaklanan başarısız sonuçların da önüne geçilmiş oluyor.

Ömrü tükenmiyor

Kablolu kullanım avantajı ile sürdürülebilir ve azalmayan performansıyla rakiplerinden ayrılan Rowenta IPL Instant Soft, güvenliği de her şeyden önde tutuyor. Cilde temas halinde değişken ışık atımını engelleyen cilt temas sensörü, cilt rengi tanıma sensörü ve yüksek korumalı UV filtresi bulunan cihazın, değiştirilebilen başlığı sayesinde ömrü de hiçbir zaman tükenmiyor.

Üstelik hediye 4 başlığı sayesinde Instant Soft’u aileniz ya da arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da vücudunuzun farklı bölgelerinde farklı başlıkları kullanabilirsiniz.

Site Footer

%d bloggers like this: