Facebook App ID is missing!

iPhone 6 Parası İçin Kiralık Kız Arkadaş

Bundan birkaç sene önce, Çinli bir çocuk iPad ve iPhone sahibi olabilmek için ailesinden gizli olarak böbreğini satmış ve rahatsızlanınca bu durum ortaya çıkmıştı. Böbreği alan kişiler her ne kadar yakalanmış olsa da, çocuğun 1 böbreği artık yok.

Bu olay kadar dramatik olmasa da, Shanghai Songjiang Üniversitesi’nde okuyan bir öğrenci, yeni bir iPhone 6 sahibi olabilmek için farklı ve bize göre oldukça garip bir yöntem seçmiş. Belirli kurallar dahilinde(ahlaksız hiçbir teklif kabul edilmiyor), kız arkadaşını kiraya veren genç bu iş için sosyal ağların nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmayı unutmamış.

Sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımları bir yana, gencin elinde bir pankartla üniversitenin hemen dışında kız arkadaşını kiraya verdiğini ilan etmesi oldukça ilgi çekici bir görüntü oluşturmuş. Herhangi bir yanlış anlama yaşanmaması adına, tüm kuralları net bir biçimde ortaya koyan genç, kız arkadaşı ile yemek yemeye gidilebileceğini, sınıfta ya da kütüphanede yan yana oturulabileceğini, akşam bir davete gidilebileceğini belirtmiş. Tüm bu şartlara rağmen kız arkadaşı ile ilgilenen ve onun çıkmak isteyebilecek olanlar için kız arkadaşının profilinin yer aldığı bir internet adresi paylaşan genç, bu işi sadece ve sadece bir iPhone 6’ya sahip olabilmek için yaptığınının da altını çizmiş.

Fiyatlandırma hakkında da bilgi veren genç adam, saatlik 10 Yuan’dan başlayıp aylık abonman için 500 Yuan fiyat biçmiş. Tabii bu durum biraz da ne tür bir faaliyet olacağına göre de değişim gösteriyor. Eğer kütüphanede birlikte ders çalışacaksanız ücret görece düşükken, baloya katılmak için akşam buluşması istediğinizde fiyat bir anda yükseliyor. Bu nedenle, abonman alıp aylık kullanım daha düşük bir maliyet doğuruyor.

Çinli gencin amacına ulaşıp ulaşmadığına dair henüz bir bilgi yok, fakat bu girişimci zekasıyla bir şekilde hayatta başarılı olacağı kesin olan genç arkadaşla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.

Site Footer