Facebook App ID is missing!

iPhone 11 Geliyor! İşte iPhone 11’in Tanıtım Tarihi, En Yeni Özellikleri ve Fiyatları

Her sene eylül ayında teknoloji severlerin büyük bir merakla beklediği yeni iPhone tanıtımının tarihi belli oldu. Peki iPhone 11 ne zaman çıkacak? 10 Eylül’de tanıtımı yapılacak! Kesin olmamakla birlikte ön sipariş tarihinin 13 Eylül, satış tarihinin ise 20 Eylül olacağı konuşuluyor.

10 Eylül tanıtım gününde Apple CEO’su Tim Cook, iPhone 11’in tanıtım sunumunu yapacak ve yeni özelliklerini bizlere aktaracak. Henüz tanıtım yapılmadı ama bilgiler önceden sızdırıldı. Kulağımıza gelen bilgilere göre iPhone 11’in özellikleri neler olacakmış hep birlikte bakalım.

Yeni Kamera

Sızdırılan bilgilere göre 3 arka kameralı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Bu yeni tasarım ile Apple’ın ilk 3 arka kameralı telefonu olacak ve bu kameranın 12 MP olacağı kaynaklar tarafından söyleniyor. Ayrıca gece modunun iyileştirileceği de konuşulanlar arasında.

iphone 11 ne zaman çıkacak

Şarj Problemi Çözülüyor

Bataryası ise çok daha hızlı şarj olacak ve AirPod’ları kablosuz şarj özelliği ile şarj edebileceksiniz. Ming-Chi Kuo Apple’a yönelik başarılı tahminleriyle tanınıyor, verdiği ipuçlarına göre ters kablosuz şarj teknolojisinin yeni iPhone’larda bulunacağını söylüyor. Bu teknolojiyi sağlamak için da bataryası daha büyük olacak deniyor.

3D Touch Kalkıyor

2015’te iPhone 6S’le ilk defa gördüğümüz 3D Touch, yani basma sertliğini algılayan özellik yeni iPhone’larda olmayacak. 

 iphone 11

3 Model Aynı Anda!

Amerika basınındaki haberlere göre 3 yeni model tanıtılacak: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max. Bu modellerde A13 çipi yer alacak ve iPhone 11 serisinin fiyatları sırasıyla 749, 999, 1099 dolar olacak. Bu modelleri iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019 olarak da adlandıran siteler var. Doğru tahminde bulunanları tanıtımdan sonra göreceğiz 🙂

Ayrıca yeni bir model çıkmasının diğer bir avantajı da şimdiki modellerin ucuzlayacak olması. Sitemizdeki iPhone modellerine ve uygun fiyatlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Site Footer