Facebook App ID is missing!

İpekli Kıyafetlerinizi Güvenle Yıkayın

Yaz aylarının gelmesi ile gün yüzüne çıkardığınız ipekli kıyafetleriniz için özel bir programa sahip olan Crystal Blue titiz kadınların gönüllerini fethediyor. Temizliği en zorlu kumaşlardan olan ipek, gerekli özen ve titizlik gösterilmediği takdirde çok çabuk yıpranarak renk ve doku bozulmasına uğrar. Yeni bir teknolojiye sahip Samsung Crystal Blue, ipekli kıyafetler için geliştirdiği “Hassas Yıkama” programı ile tüm bu sıkıntıları geride bırakmanızı sağlıyor.

Samsung Crystal Blue benzersiz Eco Bubble teknolojisi sayesinde deterjanı daha hızlı çözerek, giysilere hassas bir şekilde nüfuz ediyor. Böylelikle hassas kıyafetlerinizi yıpratmadan üstün yıkama performansı ile derinlemesine temizlik sağlıyor. Düşük sıcaklıkta köpük ile yıkanan ipekli kıyafetleriniz yıpranmıyor ve üzerinde deterjan artığı kalmıyor.

Samsung’un yeni nesil Crystal Blue serisi çamaşır makineleri, farklı ve göz alıcı özellikleri ile de tüketicinin ilgi odağı oluyor. Beyaz gövde üzerinde mavi kristal kapak, dış görünüm açısından da ürünü çekici kılarken, 36 cm’lik ergonomik geniş kapak ve tam dokunmatik LCD ekran ve favori program seçimi, kullanım kolaylığına önemli ölçüde katkı sağlıyor. Eco Bubble teknolojisi, 10 yıllık garantiye sahip Digital Inverter Motor, 15 dk hızlı yıkama modu, otomatik deterjan dozajlama sistemi, çocuk kilidi ve kolay ütüleme fonksiyonu ile çamaşır yıkama konusunda tüketiciye büyük bir kolaylık getiriyor.

10 yıl garantiye sahip Digital Inverter Motor kullanım ömrü açısından güven verirken, akıllı sensörlerle yıkama özelliği de performansı artırıyor. Serinin 10 kg kapasiteli WW10H9610EW/AH modeli, aynı zamanda A+++ enerji seviyesindeki yıllık tüketim değerinden %50 daha tasarruflu.

Crystal Blue aynı zamanda, çamaşır yükü ve giysilerin kirlilik derecesine göre, en ideal yıkama programını, sıcaklık, yıkama süresi, durulama ve dönme devir hızını belirleyen 4 algılama teknolojisinden yararlanan “En İdeal Yıkama” seçeneğini de barındırıyor. Ürün aynı zamanda, çamaşır yıkama süresinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Deterjanı daha hızlı çözerek, giysilere hassas bir şekilde nüfuz etmesini sağlayan benzersiz köpük teknolojisi “Eco Bubble” sayesinde enerji tüketimini de azaltıyor.

Samsung Crystal Blue serisi 9 kg kapasiteli modeli; 2.399 TL’den satışa sunuluyor. Serinin 10 kg kapasiteli modeli ise 4.299 TL’lik fiyatı ile titiz kadınların bir numaralı tercihi oluyor.

Site Footer

%d bloggers like this: