Facebook App ID is missing!

İndirimli Ürünler Sayfamız İle Fırsatları Yakala! İndirimli Ürünler Sayfamızı Takip Et, Fırsatları İlk Sen Yakala!

Milyonlarca ürünün ve 400’den fazla mağazanın yer aldığı Cimri.com’da yeni özellik; fırsat ürünlerini yakalamak isteyenlerin favorisi olacak İndirimli Ürünler sayfamız yayında!

İhtiyaçlarımızın hiç bitmediği ve hatta sürekli yenilerinin eklendiği alışveriş dünyasında, bütçemizi iyi yönetmek için indirimleri ve avantajları yakalamaya, herkesten önce haberdar olarak fırsatlar bitmeden satın almaya çalışırız. Uzayıp giden alışveriş listelerini yönetebilmek ve ev ekonomisini düşünerek hareket etmek için de satın alınacak eşyalar arasında önceliklendirmeye başvururuz.

Yeni hayata geçirdiğimiz ve ana sayfadan her an ulaşabileceğiniz İndirimli Ürünler sayfası ise milyonlarca ürün arasından size indirimli olanlarını göstererek, ihtiyacınız olan eşyaları en uygun fiyatlarla satın almanızı hedefliyor.

gibi 9 ana kategorinin ve hatta her ana kategorinin kırılımlarına da ulaşabileceğiniz bu sayfalarda binlerce indirimli fırsat ürünü yer alıyor. Ürünleri listelemek ve gerçekten satın almayı hedeflediğiniz ürünleri incelemek için ise marka – fiyat aralığı gibi filtreleri kullanabilir, hem istediğiniz ürünü birkaç tıklama ile bulabilir, hem de çok uygun indirimli fiyatlarla mağaza linkine tıklayarak satın alabilirsiniz.

İndirimli ürünler sayfasını ziyaret ettiğinizde, aklınızda olmayan ancak iyi bir fiyat indirimine sahip olan ürünlerle de karşılaşabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ve yeni modelleri çıkan indirimli bir cep telefonu ya da uzun yıllardır kullandığınız ve yeni modelleri ile yenilemek istediğiniz bir çamaşır makinesinin 400 mağaza içerisinde nerede indirime girdiğini birkaç tıklama ile görebilir ve kendiniz ya da eviniz için ihtiyacınız olan bu değişikliği çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz.

 

İnidirmli Ürünler

Bu fırsatları yakalamak için yapmanız gereken tek şey birçok mağazaya ve binlerce indirimli ürüne aynı anda bakabileceğiniz İndirimli Ürünler sayfasını sık sık kontrol etmek!

Sevdiğiniz kişiye hediye almak istiyor ancak hem ne alacağınızı bilmiyor, hem de fiyatlar hakkında fikir mi edinmek istiyorsunuz? İndirimli Ürünler sayfası ile bütçenize uygun olabilecek ürünleri inceleyebilir, maliyetli olan bir ürünün indirim fırsatını yakalayıp çok şık bir hediyeyi anında satın alarak sevdiğinize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz!

İndirimli ürünü yakaladığınızda ise sizi 2 seçenek bekliyor; satın alma ve ürünü inceleme butonları. Eğer satın almayı planladığınız ürünü oldukça iyi tanıyor ve tam da bu tarz bir indirim bekliyorsanız hiç vakit kaybetmeden Satın Al butonuna basabilir ve direkt ilgili siteye yönlenerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak fırsat ürünlerini daha yakından incelemek isterseniz Hemen İncele’ye tıklayarak ürün hakkında detay özellikler okuyabilirsiniz. Aynı zamanda diğer mağazalardaki fiyatlarını kıyaslayarak indirim oranı hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Satın almak istediğimiz ancak maliyetli olması sebebiyle ertelediğimiz eşyaları ekonomik fiyatlarla almak için 1000’lerce ürünün listelendiği İndirimli Ürünler sayfasını inceleyin. 9 ana kategorideki çeşit çeşit ürünlerin indirim oranlarını değerlendirin ve istediğiniz eşyalara ekonomik fiyatlarla sahip olun!

 

Site Footer