Facebook App ID is missing!

İcat Çıkarmaya Devam

“Oyuncaktan daha fazlası” sloganıyla 100’ün üzerinde ülkede satışa sunulan FischerTechnik, Türkiye’de çocuklar için Edu Play distribütörlüğünde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece Amerika’da 5 bin okul ve yaklaşık 500 bin öğrenci tarafından kullanılan Alman markası FischerTechnik, çocukların gelişim sürecine büyük destek sağlıyor. Birbirinden farklı modelleriyle her yaştaki çocuğa hitap eden bu eğitici oyuncakların birbirinden farklı birçok özelliği bulunuyor.

Edu Tech setleri gerçek uygulamalarına en yakın tasarım ve kuruluma sahiptir. Edu Tech ile oynayan çocukların ya da gençlerin ileride bilimsel ve teknik uygulamalara daha çabuk adapte olması ve başarılı olması kaçınılmazdır.

Farklı kenarlarından birleşebilme özelliği olan geçmeli Edu Tech parçaları, üretken ve esnek kullanım sağlar. Geçmeli parçalarla oynamak çocukların; şekil algısını, renk algısını, el-göz koordinasyonunu, üretkenliğini, öz güvenini ve zekâsını arttırır. Geçmeli parçalar temel yapı taşları olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede hem farklı setlerdeki blokların ortak kullanımını sağlar hem de üretkenliği destekler.

~dont display~

Site Footer

%d bloggers like this: