Facebook App ID is missing!

HyperX Elite League’e Davetlisiniz!

25.000 TL’lik ödül havuzu ile Türkiye’de ilk kez HyperX sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Elite League, tam 7 hafta sürecek ve her oyundan yalnızca tek bir takım/tek bir kişi şampiyon unvanına ve en büyük para ödülüne sahip olacak!

Bu lig sadece bir oyuna değil, tam üç farklı çevrimiçi oyuna sahne olacak; Counter Strike: GO, League of Legends ve Hearthstone. 20 Temmuz’da başlayacak olan çevrimiçi ön elemelerin ardından, başarıya ulaşan yalnızca ilk 8 takım HyperX Elite League’e girmeye hak kazanacak. 7 hafta sürecek heyecan dolu ligin hemen ardından playoff sistemi ile ilk dörde giren takımlar, çeyrek finalden başlayarak, son kozlarını paylaşmak ve büyük ödülü kazanmak için 12-13 Eylül’de  Zocco’s Oyun Merkezi’nde karşılaşacak.

Ön elemeler sonrasında 7 hafta sürecek bu heyecan dolu arena, Twitch.tv üzerinden, sürpriz çekilişlerle, canlı yayınla sizlerle birlikte olacak. Türkiye’deki en prestijli turnuvalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Elite League, HyperX ile güçlerini birleştiren, deneyimli ve öncesinde bir çok  turnuvaya ev sahipliği yapmış Zocco’s Oyun Merkezi organizatörleri tarafından düzenlenmektedir.

Turnuvaya ücretsiz olarak kayıt için: http://hyperxleague.zoccos.com/turnuvakayit/

Tüm Lig detaylarını güncel olarak takip edebilmek için: hyperxleague.zoccos.com

Site Footer

%d bloggers like this: